بهترین زمان برای واکسن آنفلوآنزا چه زمانی است؟
کد خبر: 1018836
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H2q
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
اگر در فصل آنفلوآنزای فصلی واکسن آنفولانزا نزنیم، شیوع کروناویروس خطرناک‌تر می‌شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: اگر در فصل آنفلوآنزای فصلی واکسن آنفولانزا نزنیم، شیوع کروناویروس خطرناک‌تر می‌شود.

تابستان تقریبا به پایان رسید و متاسفانه ما هنوز هم درگیر کروناویروس هستیم. با نزدیک شدن به پاییز، یکی دیگر از نگرانی‌ها برای سلامت جامعه آنفولانزا فصلی است.

کارشناسان بهداشت عمومی، تهدید دوگانه‌ی آنفلوآنزا و کروناویروس را هشدار دادند. اثر این دو بیماری بر جامعه می‌تواند جمعیت بسیاری را بیمار و بیمارستان‌ها را تحت الشعاع قرار دهد. فاصله‌ی اجتماعی، ماسک زدن و شستن دست‌ها بهترین استراتژی برای محافظت از خود در برابر کروناویروس است؛ اما در واقع واکسن آنفلوآنزا، خطر عفونت را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. به دنبال شیوه‌های بهداشتی برای جلوگیری از کروناویروس، زدن واکسن آنفلوآنزا نیز بهترین شرط برای سالم ماندن در پاییز است.

متخصصان بیماری‌های عفونی و پزشکان مراقبت‌های اولیه به شما توصیه می‌کنند که واکسن آنفلوآنزای خود را دریافت کنید تا تهدید مضاعف آنفلوآنزا و کروناویروس بر سلامتی از بین برود. بهترین زمان برای دریافت واکسن آنفلوآنزا در اوایل پاییز است. قبل از اینکه شیوع این بیماری شما را درگیر کند. ساخت آنتی بادی حدود دو هفته طول می‌کشد. واکسینه شدن در ابتدای پاییز زمان کافی برای ایمن شدن بدن در برابر آنفلوآنزای فصلی را می‌دهد.
منبع: ایرنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار