بهترین مرکز جراحی کاشت مو در تهران کدام است ؟
کد خبر: 1018635
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gzb
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

رپورتاژ آگهی/ انتخاب بهترین کلینیک (مرکز) کاشت مو در تهران یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که قصد انجام کاشت مو را دارند . حتما برای شما هم پیش آمده است که وارد سایتی شوید و با خیل عظیمی از تبلیغات خوش آب و رنگ کلینیک های زیبایی به ویژه کاشت مو روبرو گردید!

اما آیا می توان به این تیلیغات اعتماد کرد؟ آیا کلینیک ها حقیقتا به وعده های تبلیغاتی شان عمل می کنند؟ چگونه می توان بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را پیدا کرد؟ در این مطلب قصد داریم ویژگی ها و ملاک های ارزیابی بهترین کلینیک کاشت مو در تهران را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

چرا باید به دنبال بهترین مرکز کاشت مو در تهران باشیم؟

این روزها افراد زیادی از شهرهای ایران و حتی کشورهای همسایه برای انجام عمل پیوند مو به شهر تهران مراجعه می کنند و همین امر باعث شده تا بازار کاشت مو درپایتخت بسیار داغ باشد. در این بازار مثل هر بازار پررونق دیگر،عده ای فقط بدنبال کسب سود بیشتر هستند و اهمیتی به رضایت فرد متقاضی و آسیبی که با تصمیمات نادرست خود به او وارد می کنند نمی دهند.

در نگاه اول تعداد پر شمار کلینیک های زیبایی و کاشت مو باعث می شود فکر کنید یافتن یک مرکز کاشت موی خوب و معتبر که بتوانید عمل کاشت را درآن انجام دهید بسیارآسان است.اما متاسفانه این تصور اشتباه است.

در واقع برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران باید فاکتورهای زیادی را بررسی کرد و با نهایت دقت بهترین را انتخاب نمود.زیرا نتیجه عمل کاشت مو دائمی است و شما همیشه آن را می بینید.در ادامه معیارهایی را که باید برای انتخاب بهترین مرکز کاشت مو در تهران در نظر داشته باشید را بررسی می کنیم.

بهترین مرکز جراحی کاشت مو در تهران کدام است ؟

بهترین مرکز کاشت مو در تهران چه معیارهایی باید داشته باشد؟

معیارهای انتخاب بهترین مرکزکاشت مو در تهران برای عمل پیوند موی طبیعی عبارتند از:

1-مجوز های رسمی از وزارت بهداشت را داشته باشد

داشتن تاییدیه از وزارت بهداشت یکی از مهم ترین فاکتورهای تشخیص یک مرکز کاشت مو خوب است . در واقع وزارت بهداشت بمنظور حمایت از سلامت بیماران، قوانین سفت و سختی را وضع کرده که تمامی مراکز زیبایی از جمله مراکز پیوند مو موظف به رعایت کردن این قوانین هستند.بعنوان مثال مرکز کاشت مو باید تمام استانداردهای تعیین شده از طرف وزارت بهداشت را داشته باشد.مواردی مانند سیستم تهویه مناسب،سیستم ایمنی خوب،اتاق های اختصاصی جهت انجام عمل،مشاوره،اتاق معاینه و سالن انتظار همگی جزء این استاندارد ها هستند.

حتما این سوال برایتان پیش آمده که چطورمتوجه شوید یک مرکز کاشت مو تاییدیه وزارت بهداشت را دارد؟ خوشبختانه فهمیدن این موضوع بسیارآسان است.طبق دستورالعمل وزارت بهداشت،تمامی مراکز تجاری از جمله مراکز درمانی باید مجوز رسمی از وزرت بهداشت را به شکلی در مرکزنصب کنند که در معرض دید همگان باشد.

علاوه بر این،بسیاری از مراکز کاشت مو معتبر ازجمله کلینیک رویان سلامت، تصویر تاییدیه وزارت بهداشت را در وب سایت خود نیز قرار داده است.

2-مجهز به دستگاه و ابزارهای مدرن و پیشرفته باشد

بهترین مراکز کاشت مو در تهران می بایست از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و ابزارهای کاشت مو برخوردار باشند.یک مرکز کاشت مو بدون داشتن تجهیزات تخصصی و به روز چطورمی تواند موفقیت عمل پیوند موی خود را تضمین کند؟ البته شما بعنوان متقاضی کاشت مو باید به این نکته توجه کنید که منظورازدستگاه های مدرن، تجهیزاتی است که اثربخشی و کیفیت بالایی دارند. بسیاری ازدستگاه ها و تجهیزات ساخت کشور چین هستند که ظاهرشیک و مدرنی دارند اما کیفیت مطلوب را ارائه نمی دهند.

بنابراین درزمان تصمیم گیری درباره انتخاب کلینیک معتبر حتما در مورد این موضوع تحقیق کنید.

3- تیم پزشکی متخصص و با تجربه داشته باشد

یکی از مهم ترین مراحل تصمیم گیری برای عمل کاشت مو، پیدا کردن یک جراح باتجربه در این زمینه است تا بتواند بهترین و طبیعی ترین کاشت مو را برای شما انجام دهد.در واقع، انتخاب بهترین پزشک برای کاشت مو نکته بسیار ارزشمندی است زیرا انتظار دارید در قبال صرف وقت وهزینه جراحی, بعد از انجام عمل کاشت به نتیجه رضایت بخشی برسید.

از طرف دیگر اگر جراح کاشت مو تخصص کافی نداشته باشد،ممکن است موهای سالم شما نیز آسیب ببیند و یک طاسی دائمی برایتان ایجاد کند.بنابراین تحقیق کردن درباره جراح متخصص ماهر به اندازه ی پیدا کردن یک کلینیک مناسب و تخصصی در زمینه کاشت مو اهمیت دارد.

تیم پزشکی نیز مانند دست راست یک پزشک عمل می کند و در برخی موارد در اتاق عمل ممکن است تحت نظارت پزشک یکسری کارها مانند کاشت گرافت در نقاط خاص را انجام دهد.بعبارت دیگر تیم پزشکی مانند یک حلقه از زنجیره عمل کاشت مو می باشد و اگر کار خود را بخوبی انجام ندهد،تمام زنجیره دچار اختلال می شود. بنابراین تیم پزشکی نیز می بایست تجربه کافی داشته و دوره های مورد نیاز را گذرانده باشد.

بهترین مرکز جراحی کاشت مو در تهران کدام است ؟

4- در تمام مراحل کاشت مو خدمات پشتیبانی خوبی ارائه دهد.

برخلاف تصور بسیاری از افراد،عمل کاشت مو یک پروسه طولانی مدت است. از زمانیکه فرد برای مشاوره اقدام می کند تا سال ها بعد از کاشت مو نیاز به پیگیری و پشتیبانی دارد.بنابراین حمایت و پشتیبانی از متقاضیان یکی از مهم ترین وظایف بهترین مراکز کاشت مو در تهران است.

یک مرکز کاشت موی معتبر باید بهترین خدمات درمانی را به بیمار خود ارائه دهد.احترام گذاشتن و تکریم بیمار یکی از جنبه های پشتیبانی و حمایت از مراجعین محسوب می شود.ارائه خدمات باکیفیت و تخصصی نیز یکی دیگر از جنبه های پشتیبانی مناسب یک مرکز کاشت موی ایده آل است.

مشاورین کاشت مو باید در تمام مراحل پیوند مو، دقت و توجه خاصی به نظرات بیمار داشته باشند و خواسته های وی را تا حد امکان اجرا کنند.

5- انواع تکنیک های کاشت مو در آن اجرا شود.

امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا روش های کاشت مو نیز متنوع تر شود.بطور ایده آل بهترین مرکز کاشت مو در تهران باید تمام تکنیک های کاشت مو را اجرا کرده باشد و به روش های مدرن و به روز کاشت مو تسلط کافی داشته باشد.

بعبارت دیگر یکی دیگر از ملاک های ارزیابی بهترین مرکزکاشت مو این است که به بیمار در انتخاب بهترین و مناسب ترین روش کاشت موی طبیعی کمک کند.

اگر مرکز کاشت موی موردنظرتان در یک روش تخصص و مهارت داشته باشد معمولا نسبت به روشی که انجام می­دهد تعصب داشته و احتمال اینکه  شما را مجاب کند که از همان تکنیک برای پیوند موی خود استفاده کنید بعید بنظر نمی رسد.

بهترین مرکز جراحی کاشت مو در تهران کدام است ؟

6- مشاوره کاشت مو در آن بصورت رایگان انجام شود

یک کلینیک معتبر باید کادر مشاوره ای را بصورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار دهد تا از راهنمایی های لازم در این زمینه برخوردار شوند. اکثر افرادی که به کلینیک ها مراجعه می کنند از نحوه و شرایط کاشت مو آگاهی کافی ندارند و تنها اطلاعات محدودی در اینترنت کسب کرده اند که برای تصمیم گیری درمورد انتخاب تکنیک مناسب کافی نیست.بنابراین، مشاوران می توانند با بررسی های فنی خود از شرایط بیمار بهترین روش را به وی پیشنهاد دهند.

7- بررسی سوابق کاری

بهترین کار برای انتخاب یک مرکز مناسب بررسی سوابق آن مرکزاست. برای مثال بسیاری از مراکز درمانی تصاویرو فیلمهایی از بیماران خود منتشر می‌کنند که نتایج قبل و بعد از درمان و جراحی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید برای آگاهی از کیفیت و توانایی پزشکان مربوط تصاویر منتشر شده از بیماران آن‌ها را در وبسایت‌ها یا پیج های اینستاگرام آن‌ها مشاهده کنید.

کلینیک پوست و موی رویان سلامت؛ بهترین مرکز کاشت مو در تهران

با کمال افتخار اعلام می کنیم که کلینیک زیبایی پوست وموی رویان سلامت، یکی از بهترین مراکز کاشت مو،کاشت ریش وکاشت ابرو در تهران به شمارمی رود و برای این ادعای خود دلیل داریم:

تکنیک های پیشرفته

در کیلنیک رویان سلامت ، جراحان متخصص  علاوه بر اجرای تکنیک های رایج کاشت مو،از روش super FUE (جدیدترین روش کاشت مو در خاورمیانه )استفاده می کنند تا بیمار در طی دوره نقاهت کمترین درد و ناراحتی را داشته باشد .

درحقیقت، کلینیک رویان سلامت تنها کلینیک در سطح خاورمیانه است که توانسته با دراختیار داشتن دانش و تکنولوژی های پیشرفته ، بصورت انحصاری مجری این شیوه از کاشت مو باشد .

کیفیت بالا

به دلیل رقابت شدید در بین مراکز کاشت مو ، متخصصین کلینیک رویان سلامت دائما در حال بهبود و ارتقاء روش ها ، شرایط و امکانات خود هستند تا بتوانند بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه دهند و رضایت حداکثری آنان را دریافت کنند .

ضمانت نامه کتبی از رویان سلامت برای کاشت مو

در کیلنیک رویان سلامت به بیمار بیمه مسئولیت کیفیت خدمات کاشت مو داده می شود . به این معنی که اگر بیمه گذار بدلیل عیب و نقص کیفی محصولات مورد کاشت و خدمات صورت گرفته ، در قبال عدم رشد 80%از موهای کاشته شده در تیپهای یک تا شش در طول مدت حداکثر یکسال مسئول است و بایستی تا حدود تعهدات مندرج در قرار داد نسبت به پرداخت خسارت اقدام نماید .

مشاوره رایگان کاشت مو

در مرکز تماس رویان سلامت مشاوره های زیر بصورت رایگان صورت می گیرد :

1-مشاوره رایگان تلفنی و پاسخ به تمامی سوالات خود در رابطه با کاشت مو و سایر خدمات زیبایی

2-اعلام قیمت به روز هزینه کاشت مو ، ابرو و ..

3-اعلام تخفیفات جدید کاشت مو ، ابرو و ..

صرفه جویی در وقت و هزینه

اگر ساکن تهران نیستید و یا به دلیل مشغله امکان حضور ندارید ، می توانید از طریق فرم ویزیت انلاین یا پیام رسان های تلگرام به آی دی @royanmoobot و واتسآپ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه :روبرو،بالا و پشت سر خود را ارسال کنید تا بعد از بررسی پزشک متخصص ، مشاوران کلینیک رویان سلامت در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان بگذارند .

علاوه بر این می توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره خط ویژه 41936(021)

  (021) 22885890-95تماس گرفته و نوبت مشاوره حضوری رایگان در تهران دریافت کنید .

کاشت مو اقساطی

کلینیک رویان سلامت یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران است که امکان پرداخت هزینه بصورت اقساطی را برای شما عزیزان ممکن ساخته است . مهمتر اینکه شرایط اقساطی کردن کاشت مو به گونه ای است که افراد توانایی پرداخت اقساط را داشته باشند .

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر و فیلم های نمونه کار به وب‌سایت کلینیک: www.royanbeauty.com و صفحه اینستاگرام: https://instagram.com/royan.clinics.groups مراجعه کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار