قتل یا حادثه؟
کد خبر: 1017754
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GlO
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۱
تحقیقات پلیس تهران درباره علت مرگ مردی که شش ماه قبل جسدش در یکی از خرابه‌های جنوب تهران کشف شده بود با دستگیری یکی از دوستان او دنبال شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: صبح روز ۱۱‌فروردین امسال به مأموران کلانتری ۱۵۲‌خانی‌آباد خبر رسید که رهگذری جسد مرد جوانی را در خرابه‌ای حوالی عبدل‌آباد پیدا کرده است. مأموران پلیس وقتی به محل حادثه رسیدند باجسد مردی حدوداً ۳۷ ساله که به نظر می‌رسید معتاد است روبه‌رو شدند. با اعلام این خبر قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد. در حالی که بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت مرد فوت شده بر اثر سوء مصرف مواد به کام رفته است، بازپرس جنایی متوجه شد جسد بدون کفش است و همین موضوع این فرضیه را برای تیم جنایی به‌وجود آورد که مرد جوان در مکان دیگری به کام مرگ رفته و بعد به این مکان منتقل شده است. بدین ترتیب جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و مأموران تحقیقات خود را با بررسی دوربین‌های مداربسته نزدیک محل حادثه آغاز کردند که دریافتند بامداد روز حادثه مرد ناشناسی جسد این مرد را به این مکان منتقل کرده و از محل گریخته است. در حالی که پزشکی قانونی علت اصلی مرگ جمشید را برق گرفتگی اعلام کرده‌بود، مأموران پلیس حامل جسد را که یکی از دوستان او به نام حمید است شناسایی و بازداشت کردند.

وی ابتدا در بازجویی مدعی شد که از سرنوشت دوستش جمشید بی‌خبر است، اما وقتی با فیلم و عکس‌های دوربین مداربسته روبه‌رو شد در ادعایی گفت: جمشید دوست و بچه محل قدیمی من بود که مدتی قبل خانه‌شان را از محله ما به محل دیگری انتقال دادند. من آهنگرم و چند سالی است در خانه پدری‌ام تنها زندگی می‌کنم، چون همسرم به خاطر اعتیادم از من جدا شد. جمشید تازه از کمپ بیرون آمده بود و ضایعات جمع می‌کرد که شب حادثه برای مصرف مواد به خانه ما آمد. پس از اینکه هر دو مواد مصرف کردیم او به دستشویی رفت که ساعتی بعد متوجه شدم داخل دستشویی افتاده و فوت کرده است و الان احتمال می‌دهم حالش بد شده و به سیم برق برخورد کرده و او را برق گرفته است. وی در ادامه گفت: وقتی با جسد او روبه‌رو شدم از ترس اینکه مرگ او به گردن من نیفتد جسدش را داخل صندوق عقب خودروی پرایدم گذاشتم و به آن خرابه انتقال دادم. پس از این ادعا مأموران پلیس خانه متهم را بازرسی کردند و چند رشته سیم برق و کاپشن و کفش‌های کتانی جمشید را آنجا پیدا کردند.

تحقیق از متهم به دستور قاضی واحدی تا روشن شدن زوایا‌ی پنهان این حادثه ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار