پاسخگویی به ۱۰۸۵ پیام مردمی
کد خبر: 1017638
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GjW
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
از ابتدای سال ۱۳۹۹؛
شهردار منطقه چهار مشهد گفت: از ابتدای سال جاری به ۱۰۸۵ پیام مردمی ثبت شده در سامانه ۱۳۷ مربوط به حوزه نظارت بر ساخت و ساز‌های این منطقه به صورت مطلوب پاسخگویی شده است.

غلامرضا غلامی ضمن اعلام این خبر گفت: تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی مناسب و به موقع و در نتیجه افزایش رضایتمندی شهروندان از اولویت های خدمت رسانی در این منطقه است.
غلامی ادامه داد: برای رسیدن به این مهم سعی بر این است تا به محض دریافت درخواست های شهروندی در مرکز ارتباطات مردمی 137، این پیام ها به صورت مجدانه تا رسیدن به نتیجه مطلوب پیگیری و پاسخگویی گردد.
وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری 3740 پیام مردمی مربوط به منطقه 4 در سامانه 137 ثبت شده است، اضافه کرد: از این تعداد 1085 پیام و حدود 30 درصد کل پیام های 137 این منطقه در حوزه نظارت بر ساخت و سازها ثبت گردیده که درکمترین زمان ممکن پیگیری و پاسخگویی مطلوب شده است.
شهردار منطقه 4 مشهد تاکید کرد: برخورد قانونی و جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز در دستور کار این منطقه قرار دارد و تمام درخواست های مردمی 137 در این خصوص، توسط کارشناسان منطقه بازدید شده و در صورت احراز تخلف ملک، پس از صدور اخطار، نسبت به تشکیل پرونده و ارسال به کمیسیون ماده 100 اقدام می شود.
غلامی اذعان داشت: براساس گزارش سامانه ارتباطات مردمی 137، از ابتدای سال جاری منطقه 4 توانسته بیشترین درصد حل مشکل و انجام درخواست شهروند در حوزه نظارت بر ساخت و سازها را در بین مناطق داشته باشد.
شهردار منطقه 4 در پایان اظهار داشت: گزارش تخلفات مردمی، احداث طبقه مازاد، فک پلمپ و ادامه ساخت و ساز غیر مجاز، به ترتیب 3 موضوع پر تکراری است که بیشترین تعداد پیام های مردمی مربوط به نظارت بر ساخت و سازها را به خود اختصاص داده اند.
شایان ذکر است از ابتدای سال جاری 2000 مورد تخلف ساختمانی صورت گرفته در منطقه چهار متوقف شده و ضمن صدور 2300 مورد اخطاریه برای متخلفان توسط اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای این منطقه، 590 مورد ساخت و ساز غیرمجاز پلمپ قضایی شدند.
وی در پایان با بیان این که تمامی ساخت و سازها در محدوده منطقه چهار به صورت شبانه روزی کنترل و نظارت می شوند و با متخلفین ساختمانی برابر ماده صد قانون شهرداری ها و ماده 543 قانون مجازات اسلامی برخورد می گردد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه ساخت و ساز غیر قانونی در محدوده منطقه چهار شهرداری مشهد با شماره های 137 و یا 32151370 و 32145396 تماس حاصل فرمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار