قتل پسر جوان در اتاقک نگهبانی
کد خبر: 1017588
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gii
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
نگهبان یک‌ساختمان در حال ساخت در درگیری با یکی از دوستانش در اتاقک نگهبانی به قتل رسید.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۱۴ بعد‌از‌ظهر روز دوشنبه دهم شهریور مأموران پلیس تهران از قتل پسر جوانی در ساختمان در حال ساختی با خبر و راهی محل شدند.

مأموران پلیس در اتاقک نگهبانی با جسد پسر ۲۴‌ساله‌ای به نام احمد روبه‌رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌ها نشان داد احمد کارگر و نگهبان ساختمان در حال ساخت است که به طرز مرموزی به قتل رسیده و پول‌ها و تلفن همراهش هم سرقت شده‌است. مأموران پلیس در تحقیقات میدانی دریافتند پسر ۲۲‌ساله‌ای به نام بهرام از سه شب قبل مهمان مقتول بوده و شب‌ها در اتاقک نگهبانی او می‌خوابیده است. همچنین مشخص شد ساعتی قبل همسایه‌ها پس از شنیدن صدای درگیری از داخل ساختمان نیمه کاره متوجه می‌شوند، پسر ۲۲‌ساله هراسان از آنجا خارج می‌شود.

صاحب ساختمان که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: احمد یکماه قبل به عنوان کارگر در ساختمان من شروع به کار کرد. از آنجایی که او جایی برای زندگی نداشت قرار شد به عنوان نگهبان هم در ساختمان بخوابد و از لوازم و وسایل کارگاه مواظبت کند.

ساعتی قبل برای انجام کاری با تلفن همراهش تماس گرفتم، اما جواب نداد که نگران شدم و تصمیم گرفتم به ساختمان سری بزنم. وقتی وارد ساختمان شدم هر چقدر او را صدا زدم جواب نداد که به داخل اتاقک نگهبانی رفتم و با جسد خونین او روبه‌رو شدم و بلافاصله با اداره پلیس تماس گرفتم.

وی در پایان گفت: من خبر داشتم که چند شبی است یکی از دوستانش برای خواب پیش او می‌آید و به همین خاطر به او تذکر دادم که کسی را به داخل کارگاه راه ندهد، اما او پنهانی از من، دوستش را به داخل کارگاه راه می‌داد و شب‌ها با هم می‌خوابیدند که الان متوجه شدم دوستش او را به قتل رسانده و فرار کرده است.

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مأموران پلیس به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری قاتل آغاز کرده‌اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار