کمک ۸میلیارد ریالی به مساجد توسط اوقاف ناحیه دو
کد خبر: 1017159
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gbn
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان:
حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام گفت: در۴ماهه امسال از محل موقوفات منطبق به ۱۸۴ مسجد ناحیه دو اصفهان ۸میلیارد ریال کمک مالی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل ازخانم هادی مدیر امور فرهنگی اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان  حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان اظهار داشت: در راستای اجرای نیات واقفان نیک اندیش اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان در ۴ماهه امسال  از محل ۵۸موقوفه به ۱۸۴مسجد ناحیه دو اصفهان ۸میلیارد ریال کمک مالی پرداخت شده است.

وی ادامه داد: براساس وقف نامه های این موقوفات این کمک های مالی جهت تعمیرات و نگهداری بنای مساجد، هزینه های جاری، حقوق خادمین  و همچنین برنامه فرهنگی مساجد دارای موقوفه  هزینه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین روح الله بیدرام   در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضر در محدوده اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان اصفهان ۳۵۸مسجد وجود دارد که فقط ۵۸مسجد از این تعداد دارای موقوفه هستند.

وی اضافه کرد: در صورتی که خیرین و واقفان نیک اندیش برای مساجدی که فاقد موقوفه هستند وقف هایی را به ثبت برسانند این موضوع باعث تقویت جبهه فرهنگی این اماکن مقدس و همچنین کمک به ایجاد درآمد پایدار برای حفظ و نگهداری از این اماکن می شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار