قلم‌زنان درباره مذاکره منفعت مالی دارند
کد خبر: 1015913
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GHh
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴
رئیس قرارگاه عمار:
رئیس قرارگاه عمار، کودتای ۲۸ مرداد را سند فتنه افکنی امریکا خواند و گفت: غربگرایان با تحریف تاریخ حتی شخصیت مرحوم آیت‌الله کاشانی را طرفدار رابطه با امریکا جلوه می‎دهند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: حجت‎الاسلام مهدی طائب، رئیس قرارگاه عمار در گفتگو با رسا به کودتای ۲۸ مرداد و ماهیت دشمنی امریکا با ملت ایران اشاره کرد و گفت: غربگرایان و اصلاح‌طلبان همواره خودشان را به خواب زده‌اند و نمی‎خواهند باور و اعتقاد اصلی خود نسبت به امریکا را آشکارا ببینند؛ در صورتی که رسوایی و ناتوانایی امریکا مطلبی نیست که امروز نیاز به قلم‌زنی، پخش سریال و کلیپ داشته باشد.

حجت‌الاسلام طائب، کودتای ۲۸ مرداد را سند فتنه افکنی، دخالت و نفوذ امریکا و انگلیس در امور داخلی ایران خواند و تصریح کرد: امروز آن‌قدر دست غربگرایان در بزک کردن برجام خالی است که به تحریف و تخریب چهره‎های مبارز و شاخص تاریخی می‎پردازند. وی برجام خسارت‌بار را نشانه اعتماد به دشمنان، به ویژه امریکا عنوان کرد و گفت: غربگرایان با تحریف تاریخ تلاش می‎کنند حتی شخصیت مبارزی همچون مرحوم آیت‌الله کاشانی را طرفدار رابطه با امریکا جلوه دهند؛ همان‌گونه که در دوران پهلوی نیز به مرحوم کاشانی تهمت انگلیسی بودن زده بودند. وی انزوا و افول امریکا را مسئله داخلی و درونی خود این کشور عنوان کرد و گفت: انزوا و افول امریکا ربطی به کشور‌های دیگر ندارد؛ مگر تاکنون نظام اسلامی ایران به شکل مستقیم منافع امریکا را مورد هجوم قرار داده است؟ به‌عنوان مثال ناو امریکایی را مورد هدف قرار داده یا اینکه پالایشگاه و نیروگاه برق آن‌ها را به آتش کشیده است؟ امریکا دچار فروپاشی از درون است؛ یعنی استکبار درونی، سرقت منابع دیگران، نظام سرمایه‎داری و اشرافگرایی دولتمردان سبب وضعیت کنونی امریکا شده است. رئیس قرارگاه عمار ابراز کرد: مگر برجام، اقدام عملیاتی در برابر امریکا به وجود آورده است که برای آن دستاوردسازی می‎شود؛ غربگرایان، امریکا را کدخدای مطلق تلقی می‎کردند، حتی ادعا داشتند آب آشامیدنی ایران را امریکا باید تأمین کند.

حجت‌الاسلام طائب گفت: تحریم‎ها سبب پیشرفت ایران شد، همان گونه که رئیس جمهور کشور دائماً مطرح می‎کند که در تحریم‎ها توانستیم به خودکفایی برسیم؛ بدین‌جهت افرادی که در دفاع از برجام و مذاکره مجدد با امریکا قلم می‌زنند، منفعت مالی دارند و به محتوای حرف خود باور و اعتقاد ندارند.

رئیس قرارگاه عمار به دستاورد‌های نظام اسلامی و ایستادگی در برابر امریکا اشاره کرد و افزود: امریکا در برابر ظلم به ملت ایران که جلوی ملی شدن نفت را گرفت، حاضر نیست معذرت‌خواهی کند، اما زمانی که قایق امریکایی به سواحل خلیج‌فارس تجاوز و ایران اسلامی باقدرت، قایق آن‌ها را توقیف کرد، همان امریکای قلدر حاضر به معذرت‌خواهی شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار