کور کردن چشم صاحب کارگاه با پاشنه کفش زنانه
کد خبر: 1015424
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G9o
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۰
زن جوانی که در دفاع از شوهر اخراجی‌اش، یکی از چشم‌های صاحب کارگاه را با پاشنه کفش زنانه کور کرده است به زودی محاکمه می‌شود.
سرویس حوادث جوان آنلاین: شهریور‌سال‌۹۷، مأموران پلیس تهران از درگیری مقابل یک کارگاه در شهر قدس باخبر و راهی محل شدند. بررسی‌های اولیه نشان داد یکی از کارگران کارگاه به نام ستار با صاحبکارش افشین درگیر شده و در آن درگیری همسر کارگر ستار در هواخواهی از شوهرش با حمله به صاحب کارگاه باعث آسیب جدی به چشم چپ او شده است.

تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه از بیمارستان خبر رسید چشم چپ مرد میانسال تخلیه شده به این ترتیب صاحب کارگاه بعد از بهبود نسبی مورد تحقیق قرار گرفت. او گفت: «صاحب یک کارگاه در شهرقدس بودم و در آن کارگاه چند کارگر مشغول کار بودند. تا زمانیکه چرخ کارگاه می‌چرخید حقوق کارگران را پرداخت می‌کردم، اما مدتی بود وضع مالی کارگاه به هم ریخت و مجبور شدم کارگاه را تعطیل کنم. به همین خاطر مبلغی را به کارگران دادم و خواستم کارگاه را ترک کنند. آن‌ها قبول کردند جز ستار. او می‌گفت اگر بیکار شود نمی‌تواند مخارج زندگی‌اش را تأمین کند.»

شاکی ادامه داد: «روز حادثه در کارگاه بودم که ستار آمد و گفت همسرش به کارگاه آمده تا مرا ببیند. بیرون رفتم، اما وقتی با زن جوان روبه‌رو شدم او شروع به داد و فریاد کرد و گفت باید حقوق شوهرش را کامل پرداخت کنم. آن زن شروع به فحاشی کرد، سپس مقابل چشم چند نفر از کارگران به سمتم حمله کرد. تلاش کردم او را آرام کنم تا اینکه کفشش را در آورد و با پاشنه آن به صورتم زد. آن ضربه باعث شد چشم چپم را از دست بدهم.»

با طرح این شکایت زن بازداشت شد. او در بازجویی‌ها به جرمش اعتراف کرد و در شرح ماجرا گفت: «وقتی صاحب کارگاه تصمیم گرفت آنجا را تعطیل کند قرار شد به جای پرداخت کل حقوق، مبلغ اندکی به شوهرم پرداخت کند. شوهرم سال‌ها در آن کارگاه کار کرده بود و آن زمان وضع مالی خوبی نداشتیم. شوهرم نیز نمی‌توانست از حق خودش دفاع کند به همین خاطر مجبور شدم خودم با افشین صحبت کنم.»

متهم در خصوص حادثه گفت: «وقتی از افشین خواستم حقوق شوهرم را کامل بپردازد، او با بی‌اعتنایی جوابم را داد. از رفتارش خیلی عصبانی شدم به همین خاطر کنترل اعصابم را از دست دادم و با پاشنه کفشم ضربه‌ای به صورت شاکی زدم که ناخواسته به چشم او برخورد کرد.» با اعلام نظریه پزشکی قانونی درباره اینکه شاکی۹۰‌درصد بینایی‌اش را از دست داده است، پرونده کامل و به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب متهم بعد از تعیین شعبه و وقت رسیدگی به زودی پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار