تحرک نزاجا در بُعد رزمی به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است
کد خبر: 1014960
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G2K
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
امیر حیدری:
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است، در حوزه زرهی تمام ادوات شنیدار به صورت کنسرواسیون درآمده و آماده انجام هرنوع مأموریتی است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسئولان فضای مجازی این نیرو گفت: فضای مجازی، فضای فرصت هاست تا بتوانیم از این راه بهترین بهره برداری را برای ارتقای تعالی معنوی کارکنان این نیرو ببریم.

وی با بیان اینکه با تولید محتوای مناسب و اخبار صحیح می‌توانیم دشمنان را از دروغ پردازی و شایعه پراکنی دور سازیم گفت: فضای خبر و اطلاع رسانی به سرعت در حال پیشروی است، امروز ارتش جمهوری اسلامی با ورود به فضای مجازی فرصت مناسبی را دارد تا با تولید محتوای فاخر و اخبار موثق، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود نا امید سازد.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه تحرک نیروی زمینی ارتش افزود: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است، در حوزه رزهی تمام ادوات شنیدار به صورت کنسرواسیون در آمده و آماده انجام هرنوع مأموریتی است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: این نیرو در حوزه نیروی انسانی، با اجرای طرح‌های لبیک، برنامه‌های حمایتی و معیشتی کارکنان از بدو استخدام تا پایان خدمت پیش بینی شده است که هم اکنون در این نیرو در حال اجرا است، همچنین طرح‌هایی مانند پیوند آسمانی به هر زوج مبلغ ۱۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان وام ودیعه مسکن، اهدای مبلغ ۸ میلیون تومان به تولد فرزندان دو قلو و کمک هزینه تحصیل دانشگاه آزاد برای فرزندان کارکنان اهدا می‌شود.

وی تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش در حوزه ساخت و تحویل منازل سازمانی ۲۳ هزار واحد منزل سازمانی در حال ساخت در سراسر کشور دارد که در شهر‌های مشهد، ارومیه، کرمانشاه، دزفول و کرمان این پروژه‌ها به بهره برداری رسیده است.

وی در پایان خطاب به مسئولان فضای مجازی گفت: نیروی زمینی ارتش اقدامات گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف انجام داده که نیاز است از طریق فضای مجازی به صورت صحیح و موثق اطلاع رسانی شود.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار