صدور مجوز برای ۶۹ گروه امر به معروف در تهران
کد خبر: 1014746
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fys
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۴
جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران از راه‌اندازی گروه‌های جهادی در ۱۶ عرصه کلی و تخصصی امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و گفت: افراد متقاضی برای مشارکت در این موضوع می‌توانند از طریق سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور ثبت‌نام کنند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: حجت الاسلام حامد فاطمی در نشست خبری با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اظهار داشت: متأسفانه در جامعه کنونی امر به معروف آن چیزی نیست که در اذهان عمومی شکل گرفته است. جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با بیان اینکه برای دور کردن هرگونه دغدغه در امر به معروف و نهی از منکر حمایت‌های لازم را تقویت کرده‌ایم، گفت: ما از ظرفیت‌های قانونی در این مسیر استفاده کرده و شعب ویژه امر به معروف و نهی از منکر در برخی دادسرا‌ها شکل گرفته است. همچنین استفاده از ظرفیت‌های قانونی در مجموعه‌هایی که مکلف به حمایت از امر به معروف و نهی از منکر هستند، شکل گرفته و قرار است تا مشاوره و وکالت رایگان برای آمران امر به معروف و نهی از منکر که به این موضوع ورود پیدا می‌کنند، شکل گیرد.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران متذکر شد: گروه‌های جهادی که در ۱۶ عرصه کلی تقسیم‌بندی و شکل می‌گیرند، آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند و مطالبه‌گری مبتنی بر اخلاق و قانون شکل می‌گیرد، همه مسئولان باید توجه و دقت لازم را داشته باشند و خود را در مقابل مطالبه‌گری صحیح مردم پاسخگو بدانند.

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران با اشاره به جزئیات شکل‌گیری گروه‌های جهادی امر به معروف و نهی از منکر بیان داشت: ما در قانون موظف هستیم تا گروه‌های مردمی را سامان دهیم، اکنون در تهران برای ۶۹ گروه مجوز صادر کرده‌ایم، ضمن اینکه افرادی که قصد شرکت در این گروه‌ها را دارند می‌توانند به سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور مراجعه و ثبت‌نام کنند، این گروه‌ها حداقل باید هفت نفر باشند، دو نفر متخصص در عرصه تخصصی مورد نظر خود باشند و با ثبت‌نام آمادگی خود را اعلام کنند، این افراد فقط در تهران در یک مصاحبه حضوری شرکت می‌کنند و این ستاد فقط حمایت‌های آموزشی، فرهنگی و قضایی را انجام می‌دهد.

حجت الاسلام فاطمی گفت: گروه‌های عفاف و حجاب، پزشکی، محیط زیست و رسانه از جمله گروه‌های شانزده‌گانه جهادی امر به معروف و نهی از منکر هستند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار