نامه شورای شهری‌ها به وزیر راه درباره جماران
کد خبر: 1013711
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FiB
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران از نامه برخی از اعضای شورا به وزیر راه و شهرسازی درباره احتمال لغو محدودیت ارتفاع ساخت و ساز در محله جماران، گفت.
سرویس جامعه جوان آنلاین: زهرا نژاد بهرام، عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران درباره نامه تعدادی از اعضای شورای شهر درباره ضرورت بررسی کارشناسی موضوع محله جماران در مدیریت شهری و همکاری مشترک با شورای عالی شهرسازی جهت ارائه طرح مناسب با شرایط شهر تهران، اظهار داشت: درخواست برخی از ساکنان محله جماران برای رفع محدودیت ارتفاعی ضروری است. این درخواست از سوی مدیریت شهری بررسی می‌شود تا با در نظر گرفتن امکانات شهری، طرحی متناسب با نظر مشترک به کمیسیون ماده ۵ ارسال شود.

وی افزود: نظر شورای شهر و شهرداری درباره لغو محدودیت ارتفاع ساخت و ساز در محله جماران لحاظ نشده و به نظر می‌رسد باید بررسی‌های کارشناسی بیشتری در این زمینه انجام گیرد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر در صدد حل مشکلات و مسائل شهری هستند، گفت: اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم پیگیر مطالبات آن‌ها هستند و ما هم تمایل داریم که حل مسائل و مشکلات در چارچوب قانون انجام گیرد.

وی گفت: در حال حاضر درخواست داریم که موضوع از دستور کار جلسه شورای عالی شهرسازی خارج شود.
منبع: فارس
برچسب ها: شورای شهر تهران
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار