دولت نباید در صورت تمدید تحریم تسلیحاتی متزلزل باشد
کد خبر: 1013431
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fdf
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: دولت باید اعلام کند که اگر تحریم تسلیحاتی ایران تمدید شود، ما چه اقداماتی را در دستور کار خود قرار می دهیم.
سرویس سیاسی جوان آ‌نلاین: حجت الاسلام مجتبی ذوالنور در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه دولت باید چه واکنشی برای جلوگیری از تمدید تحریم تسلیحاتی داشته باشد، اظهار داشت: مهمتر از هر چیز استقامت و صلابت دولت در مقابل دشمنان است و دولت نباید از موضع تزلزل با مسئله برخورد کند.

وی بیان کرد: دولت نباید از موضع ضعف با موضوع تمدید تحریم تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران برخورد کند و باید با جدیت کامل در مقابل این جسارت و انحرافی که دشمنان می خواهند ایجاد کنند، بایستد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: دولت باید دیپلماسی گسترده و فضاسازی فراگیری را علیه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران در دستور کار خود قرار دهد و حقانیت جمهوری اسلامی و باطل بودن خواسته های طرف مقابل را به طور جدی در دنیا مطرح کند.

ذوالنور ادامه داد: دولت باید دیپلماسی سیاسی خود را در این زمینه فعال کند و بر اعضای شورای امنیت و سایر کشورهای تصمیم گیر در این موضوع اثر بگذارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: دولت باید برای طرف مقابل هزینه ایجاد کند و اعلام کند که اگر شما تحریم تسلیحاتی ایران را تمدید کنید، ما چه اقداماتی را در دستور کار خود قرار خواهیم داد.

وی گفت: زمانی که دشمنان جمهوری اسلامی ایران سود و هزینه را بررسی کنند، قطعاً جرأت چنین تعرضی را پیدا نخواهند کرد و دولت باید این مسئله را در دستور کار خود قرار دهد.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار