‌حجم مبادلات ما با چین باید افزایش یابد/ غرب قابل اعتماد نیست
کد خبر: 1013001
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FWj
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حجم مبادلات تجاری ایران با شرق بویژه چین باید افزایش یابد چرا که کشورهای غربی نشان داده‌اند قابل اعتماد نیستند.
 

سرویس سیاسی جوان آنلاین: ابراهیم عزیزی درباره قرارداد ایران و چین، گفت: مسئولان نظام و همچنین نمایندگان مجلس در انعقاد قرارداد با کشورهای جهان، منافع و مصالح ملی را در نظر می گیرند.

وی با بیان اینکه در انعقاد قرارداد با کشورهای دیگر مسئولان ما توجه دارند که استقلال کشور حفظ شود، افزود: اعتقاد ما این است که حجم مبادلات تجاری کشور با شرق بویژه چین باید افزایش پیدا کند و اکثر نمایندگان مجلس هم بر این باور هستند که باید حجم مبادلات اقتصادی ما با چین افزایش پیدا کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: ما باید با کشورهایی که طی سالهای گذشته در زمینه های اقتصادی و سیاست خارجی ارتباط بیشتری با ایران برقرار کرده اند و توان اقتصادی خوبی هم دارند، ارتباط بیشتری برقرار کنیم.

عزیزی با بیان اینکه کشورهایی که از زمان پیروزی انقلاب دشمنی خود با جمهوری اسلامی ایران را نشان داده اند به هیچ وجه قابل اعتماد نیستند، گفت: اگر بتوانیم در این شرایط با کشورهای شرق بیشتر ارتباط برقرار کنیم، پاسخ بسیار محکمی به بدعهدی های کشورهای غربی خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: کشورهای غربی به ویژه آمریکا در حل بحران های داخلی خودشان مشکل دارند و از حل مسائل داخلی خود عاجز هستند و در این شرایط ما باید به دنبال تقویت ارتباط با کشورهای همسو و قدرتمند در زمینه اقتصادی همچون چین باشیم.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار