حمایت تمام‌قد حماس از مقاومت، سوریه و لبنان
کد خبر: 1012810
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FTe
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۸
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه‌ای حمایت کامل خود از لبنان، سوریه و مقاومت را در مقابله با تجاوزهای رژیم اشغالگر اعلام کرد.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، امروز (دوشنبه)،‌ در بیانیه‌‌ای حمایت کامل خود از لبنان، سوریه و مقاومت را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری «شهاب»، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در این بیانیه ضمن محکوم کردن تجاوزهای ‌مکرر رژیم صهیونیستی علیه خاک سوریه و لبنان، حمایت کامل خود را از حق سوریه، لبنان و مقاومت در مقابله با این تجاوزها و پاسخ به آنها اعلام کرد.

حماس همچنین تأکید کرد که مقاومت تا خاتمه دادن اشغالگران و آزادی کامل خاک فلسطین و تمام اراضی اشغالی کشورهای عربی، «حقی مشروع» است.

این بیانیه‌ در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز ادعا کردند که تعدادی از رزمندگان حزب‌الله لبنان با نیروهای این رژیم در مرز‌های جنوبی لبنان درگیر شدند.

با این حال، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای تأکید کرد که «هیچ گونه درگیری یا تیراندازی از سوی مقاومت اسلامی صورت نگرفته است»

حمایت تمام‌قد حماس از مقاومت، سوریه و لبنان

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه‌ای حمایت کامل خود از لبنان، سوریه و مقاومت را در مقابله با تجاوز‌های رژیم اشغالگر اعلام کرد.
حمایت تمام‌قد حماس از مقاومت، سوریه و لبنان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، امروز (دوشنبه)، در بیانیه‌ای حمایت کامل خود از لبنان، سوریه و مقاومت را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری «شهاب»، جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در این بیانیه ضمن محکوم کردن تجاوز‌های مکرر رژیم صهیونیستی علیه خاک سوریه و لبنان، حمایت کامل خود را از حق سوریه، لبنان و مقاومت در مقابله با این تجاوز‌ها و پاسخ به آن‌ها اعلام کرد.

حماس همچنین تأکید کرد که مقاومت تا خاتمه دادن اشغالگران و آزادی کامل خاک فلسطین و تمام اراضی اشغالی کشور‌های عربی، «حقی مشروع» است.

این بیانیه در حالی است که رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز ادعا کردند که تعدادی از رزمندگان حزب‌الله لبنان با نیرو‌های این رژیم در مرز‌های جنوبی لبنان درگیر شدند.

با این حال، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای تأکید کرد که «هیچ گونه درگیری یا تیراندازی از سوی مقاومت اسلامی صورت نگرفته است»
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار