تکذیب تعطیلی واحدهای صنعتی اشتهارد به دلیل کرونا
کد خبر: 1012468
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FO8
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
مدیرعامل شهرک صنعتی اشتهارد با بیان اینکه واحدهای تولیدی این شهرک با تمام توان در حال کار و تولید هستند، گفت: هیچ واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل ابتلای کارکنان به کرونا تعطیل نشده است.

مجید ثاقبی با اشاره به مباحث مطرح شده در مورد تعطیلی چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل ابتلای کارکنان به کرونا،اظهار داشت: هیچ واحد تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل ابتلای کارکنان و کارگران آن به کرونا تعطیل نشده است.

وی افزود: در حال حاضر واحدهای تولیدی شهرک بدون هیچ گونه مشکلی در حال فعالیت هستند.

مدیر عامل شهرک صنعتی اشتهارد با بیان اینکه تمام پروتکل‌های بهداشتی از سوی واحدهای صنعتی به کارکنان آموزش داده شده و واحدها در حال فعالیت هستند،بیان کرد: در موج اول کرونا واحدهای صنعتی شهرک صنعتی اشتهارد نقش موثری در تولید مواد مورد نیاز کشور در بخش ضدعفونی وگان و پارچه بیمارستانی داشتند.

ثاقبی با بیان اینکه بزرگترین شرکت تولید کننده ماسک در ایران در شهرک صنعتی اشتهارد بخش زیادی از ماسک مورد نیاز کشور را تولید می کند،تصریح کرد: ظرفیت جدید تولید ماسک این شرکت توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) از هفته آینده راه اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه با دستوراستاندار البرز تسهیل گری قابل توجهی در دریافت مجورهای لازم برای واحدهای صنعتی اشتهارد فراهم شده است،گفت: تعداد زیادی از واحدهای صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد به دنبال نیروی کار هستند.

مدیرعامل شهرک صنعتی اشتهارد با بیان اینکه در حال حاضر ژل و مواد ضدعفونی برای جلوگیری از شیوع کرونا در شهرک صنعتی اشتهارد به میزان کافی وجود دارد،گفت: این میزان تولید بیشتر از میزان مورد نیاز استان البرز است و حتی توانایی تامین نیازهای استان‌های دیگر نیز وجود دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار