ربودن ۲ برادر برای زنده کردن طلب
کد خبر: 1012247
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FKZ
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
شش‌مرد که برای زنده کردن طلبشان دو برادر بدهکار را ربوده بودند در جلسه دادگاه به قاضی گفتند که فرار شاکیان از پرداخت بدهی‌شان انگیزه‌ای برای ربودن آن‌ها بوده است.
سرویس حوادث جوان آنلاین: یکسال قبل مأموران پلیس هنگام گشت زنی در میدان منیریه با دیدن درگیری چند مرد در قسمت بار یک وانت نیسان به راننده فرمان ایست دادند. همزمان با توقف خودروی نیسان دو مرد جوان از قسمت بار نیسان پیاده شده و خود را به مأموران رسانده و ماجرای یک آدم‌ربایی را بر ملا کردند. وقتی تحقیقات بیشتر در کلانتری مورد بررسی قرار گرفت، دو شاکی گفتند که برادر هستند و از سوی شش نفر از طلبکارانشان ربوده شده‌بودند که خوشبختانه با رسیدن مأموران گشت پلیس نجات پیدا کردند. با مطرح شدن شکایت شش‌متهم بازداشت شدند و پرونده برای بررسی به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

بعد از اعلام رسمیت جلسه یکی از شاکیان به دادگاه گفت: من و برادرم به متهمان پرونده بدهکار بودیم. شب حادثه من و برادرم در خانه پدری‌مان مهمان بودیم. ما با خودروی گرانقیمت مادرمان از خانه خارج شدیم. در مسیر بود که یک خودروی نیسان به صورت عمدی با ماشین ما تصادف کرد. وقتی پیاده شدیم تا ماجرا را بررسی کنیم ناگهان شش‌نفر با گاز اشک‌آور و چوب به سرمان ریخته و ما را کتک زدند. آن‌ها شیشه‌های خودروی ما را هم تخریب کرده و بعد ما را به زور در قسمت بار نیسان سوار کردند. حوالی میدان منیریه بود که خودروی گشت‌پلیس متوجه درگیری در قسمت بار شد و ما از دست آن‌ها نجات پیدا کردیم. شاکی گفت: ما به خاطر تخریب خودروی مادرمان و ضرب و جرح وارد شده و آدم‌ربایی از متهمان شکایت داریم.

در ادامه یکی از متهمان در جایگاه قرار گرفت و گفت: من از سال‌ها قبل دو برادر را می‌شناختم و با آن‌ها کار می‌کردم. مدتی قبل از حادثه ۰۰۳‌میلیون تومان به آن‌ها دادم تا با پولم کار کنند. وقتی موعد بازگرداندن پول رسید، مدام امروز و فردا کردند تا اینکه فهمیدم قصد کلاهبرداری دارند. وقتی در این باره تحقیق کردم دیدم که آن‌ها از افراد دیگری به همین شکل پول گرفته و ثروت میلیاردی به جیب زده‌اند. من با سختی شاکیان را پیدا کردم و ۱۱ ماه به دنبال دو برادر بودیم. آن‌ها برای فرار از بدهی مخفی می‌شدند تا اینکه شکایت کردیم و توانستیم حکم جلب بگیریم.
متهم گفت: شب حادثه یکی از دوستانم تماس گرفت و گفت که دو برادر در خانه پدرشان مهمان هستند. من و پنج طلبکار دیگر راهی خانه پدری‌شان حوالی میدان منیریه شدیم و مطمئن شدم که آن‌ها در خانه هستند. بعد راهی کلانتری شدیم و به رئیس کلانتری گفتیم که حکم جلب داریم و خواستیم که به ما مأمور بدهند، اما رئیس کلانتری گفت که تا صبح نشده نمی‌تواند مأمور بدهد. بعد از اینکه از پلیس ناامید شدیم راهی خانه پدری دو برادر شدیم تا دو برادر را دستگیر کنیم و تحویل کلانتری بدهیم. نیمه‌های شب بود که آن‌ها با خودروی مادرشان از خانه خارج شدند. برای اینکه متوقف‌شان کنیم با خودروی نیسان به خودروی آن‌ها کوبیدیم تا توقف کنند و بعد هم با هم درگیر شدیم.
در ادامه پنج متهم دیگر در جایگاه قرار گرفتند و اتهام آدم‌ربایی را انکار کردند و گفتند که قصد داشتند دو برادر را تحویل پلیس دهند. هیئت قضایی بعد از شنیدن اظهارات متهمان وارد شور شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار