جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹
کد خبر: 1011675
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FBL
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۱۴ میلیون و ۸۵۵ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹ را می خوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۱۴ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۱۰۷ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۶۱۳ هزار و ۲۴۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۸ میلیون و ۹۰۷ هزار و ۱۶۷ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۶۲ هزار و ۸۷۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۴۲۹ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۴۳ هزار و ۸۳۴ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۲۱ هزار و ۷۴۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۱۲۱ هزار و ۶۴۵ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۸۰ هزار و ۲۵۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور هند به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۳۶ هزار و ۸۱۰ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک میلیون و ۱۵۴ هزار و ۹۱۷ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۲۸ هزار و ۹۹ هندی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، آفریقای جنوبی، پرو، مکزیک و شیلی نیز به‌ترتیب با ۷۷۷ هزار و ۴۸۶، ۳۷۳ هزار و ۶۲۸، ۳۵۷ هزار و ۶۸۱، ۳۴۹ هزار و ۳۹۶ و ۳۳۳ هزار و ۲۹ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با ۳۱۱ هزار و ۹۱۶ و انگلیس با ۲۹۵ هزار و ۳۷۲ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با یک‌میلیون و ۸۴۹ هزار و ۹۸۹، یک میلیون و ۴۰۹ هزار و ۲۰۲ و ۷۲۴ هزار و ۷۰۲ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۳۱ تیر ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار