زباله گردی سبب افزایش عوامل عفونی است
کد خبر: 1010922
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EzC
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲
فرماندار کرج :
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج با تاکید بر لزوم پیش بینی سایت بی خطرسازی زباله های بیمارستانی و دفن مناسب پسماندهای عفونی گفت: شهرداری می تواند نسبت به نحوه دفن زباله ها نظارت ویژه ای داشته باشد زیرا پدیده زباله گردی خود میتواند موجب افزایش عوامل عفونی باشد.

غفور قاسم پور با تأکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در مدیریت پسماندهای بیمارستانی اظهار داشت: تمام تلاش ها و محدودیت های ایجاد شده برای کاهش و از بین بردن خطر شیوع بیماری است که در این بین نباید از نحوه دفن پسماندهای بیمارستانی و آلودگی محیطی آن در انتشار ویروس و بیماری در سطح شهر غافل شد.

وی با قدردانی از اهتمام مجموعه شهرداری، تشدید نظارت بر نحوه دفن زباله های بیمارستانی را نیز امری مهم و حایز اهمیت خواند و تصریح کرد: بدلیل افزایش زباله های بیمارستانی و شرایط بیماری، در راستای حفظ سلامت شهروندان و اطمینان و نظارت بر نحوه جمع آوری آنها، نیاز است که با حساسیت های بیشتری روند دفن و معدوم سازی پسماندهای بیمارستانی در سایت بی خطرسازی پسماندهای عفونی صورت گیرد.

وی در پایان افزود: کلیه محدودیت های کرونایی برای کاهش تبعات شیوع بیماری کویید 19 است، از مردم خواست ترددهای درون شهری و برون شهری را تا حد امکان کاهش دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار