۲۰۰ تن مواد پروتئینی بین نیازمندان توزیع می‌شود
کد خبر: 1010722
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Evy
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۶
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در اصفهان:
ابوالفضل خروطی با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه، گفت: در مرحله دوم رزمایش ۲۰۰ تن مواد پروتئینی در بین ۱۰۰ هزار خانوار نیازمند توزیع می‌شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در اصفهان  با اشاره به برگزاری مرحله دوم رزمایش همدلی و احسان اظهار داشت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مؤمنانه، مرحله دوم رزمایش با همکاری بنیاد احسان و با هدف توزیع 200 تن مواد پروتئینی (مرغ) آغاز شد.

وی افزود: مانند رزمایش گذشته از 200 گروه جهادی، هیئات، ائمه جمعه شهرستان‌ها و سمن‌ها در راستای شناسایی و توزیع بسته‌های پروتئینی برای جلوگیری از موازی‌کاری کمک گرفتیم و این بسته‌ها بین 100 هزار خانوار نیازمند در سطح استان توزیع می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در اصفهان با بیان اینکه ارزش این تعداد بسته حمایتی بیش از 4 میلیارد تومان است، خاطرنشان کرد: به منظور گردش مالی در استان و در راستای تحقق اهداف سال جهش تولید و کمک به تولیدکنندگان، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) در اصفهان، تمامی مرغ‌ها را از داخل استان تهیه و خریداری کرده است.

وی تصریح کرد: مر‌غ‌های تهیه شده وارداتی نیست و در واقع در داخل استان تولید، کشتار و خریداری شده که در مجموع منفعت خریداری مرغ‌ها نیز به مرغ‌داران رسیده است و این رزمایش همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار