بیانیه ستاد مردمی عفاف و حجاب منتشر شد
کد خبر: 1010155
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Emp
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
همزمان با هفته عفاف و حجاب؛
ما زنان تمدن ساز ایران اسلامی از زنان و دختران ازاد اندیش این مرز و بوم می خواهیم؛ که برای خنثی نمودن توطئه های فرهنگی دشمن با تداوم رعایت پوشش عفیفانه دختر مسلمان ایرانی، بار دیگر الگویی بی بدیل از هویت ملی و دینی خود را به جهان تشنه معنوییت هدیه نماید.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، همزمان با هفته عفاف و حجاب ستاد مردمی عفاف و حجاب بیانیه منتشرنمود؛در این بیانیه آمده است،حجاب حقیقتی است که به تنهایی حریف تمام شجاعت فرهنگ غربی است/ حجاب وقار است، متانت است، ارزشگذاری زن است، سنگین شدن کفه ی آبرو و احترام اوست؛ این را باید خیلی قدر دانست و از اسلام باید به خاطر مسئله حجاب تشکر کرد؛ این جزو نعمتهای الهی است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

اسلام ناب محمدی(ص) با هدف ارتقاء جایگاه زنان مسلمان و ایجاد شرایط مساعد برای او حجاب را واجب گردانید تا وی بتواند با آرامش و در کمال امنیت در اجتماع نقش آفرینی کرده و در عین حال خدشه ای به وظایف مادری و همسری وی وارد نگردد. این درحالی است که شاهدیم رسانه های بیگانه و معاند نظام دائم در حال تلقین شرایط وخیم بانوی مسلمان ایرانی هستند که چه نشسته اید؛ بانوی محجبه در ایران دچار ناکارآمدی و موانع متهدد می باشد. اما با رصد جزئی در احوالات زن غربی به خوبی سردرگمی، بی هویتی، بی پناهی و عدم امنیت را برای ایشان لمس نموده و فریاد کمک خواهی زنان مظلوم و قربانی سیاست های سرمایه داری غرب بلند شده است.

برهمگان مبرهن است که امروزه نوک پیکان جنگ نرم، به سوی تزلزل خانواده های ایرانی به وسیله حذف حجاب اسلامی و در پی آن شیوع بی بند و باری می باشد به طوریکه به اذعان خارج نشینان معاند نظام، با حذف حجاب و از بین بردن عفاف زن ایرانی دیواره های مستحکم ورود به ایران اسلامی فروریخته و نفوذ در همه ابعاد کشور ایران منوط به زدن حجاب و عفاف زنان و مردان مسلمان ایرانی است.

تلاش آنها در این است که در سیاست گذاری های فرهنگی، اقتصادی سیاسی و اجتماعی اموری را ارزشمند و نیازهایی را واقعی جلوه دهند که الزاما از نیاز واقعی حکایت نمیکنند.

و این گونه است که متاسفانه شاهدیم؛ نیازهای کاذب و دغدغه اجتماعی و در نهایت مطالبه در برنامه ریزی های کلان و در ابعاد فرهنگی تبلیغ شده است.

در این میان لازم است تا مسئولین و تصمیم گیران در حوزه فرهنگی با بهره گیری از بصیرت و شناخت کامل از جریانات نفوذ در مسائل فرهنگی به خصوص عفاف و حجاب در کشور از پرداختن به موضوعات حاشیه ساز و مورد خوشایند معاندین و دشمنان ایران اسلامی پرهیز نموده و در سیاستگذاری های فرهنگی به جای پرداختن به اسناد بین المللی، با بهره گیری از اسناد بالادستی راههای نفوذ را مسدود نمایند.

ما زنان تمدن ساز ایرانی اسلامی خواهان دخالت و نظارت سه قوه مقننه، مجریه و قضاییه در روند فرهنگی جامعه به منظور رسیدن به شرایط مطلوب هستیم و انتظار داریم؛ همانگونه که شناسایی و برخورد با مفاسد اقتصادی در سطح کلان جامعه مورد توجه قرار گرفته است همانطور نیز شاهد برخورد روشن، صریح و قانونی با مفسدان حوزه های فرهنگی و اعتقادی مردم بوده و مسئولین بدانند که آسیب های وارده از انحرافات فرهنگی در جامعه کم از اسیب های اقتصادی نیست و چه بسا در بسیاری موارد زیربنای شکل گیری آسیب های کلان تر می باشد.

امروز وظیفه تمام مسئولان است تا با اقدامات خویش مانع از گسترش فحشا در کشور و وخیم تر شدن اوضاع شوند. بی شک اگر جوانان ما با جریان نفوذ در حوزه حیا و عفت اشنا شوند، می توانیم به سهولت این تهدید را رفع کنیم و شاخص حجاب در جامعه اسلامی را ارتقا دهیم.

همچنین مصرانه از دستگاههای متولی عفاف و حجاب می خواهیم؛ جهت شناساندن عمق و محتوای حجاب و عفاف برنامه ریزی و از نفوذ مصادیق فرهنگ مبتذل غرب با هر نام و عنوانی جلوگیری نمایند تا جوانان پاک انقلابی بتوانند در کمال آرامش روحی و جسمی، اجتماع را به محیط مناسبی برای کار و تلاش تبدیل و سلامت روانی و اخلاقی جامعه را تظمین نمایند.

ما زنان تمدن ساز ایران اسلامی از زنان و دختران ازاد اندیش این مرز و بوم می خواهیم؛ که برای خنثی نمودن توطئه های فرهنگی دشمن با تداوم رعایت پوشش عفیفانه دختر مسلمان ایرانی، بار دیگر الگویی بی بدیل از هویت ملی و دینی خود را به جهان تشنه معنوییت هدیه نماید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار