افزایش ۱۶۰ درصدی شهرک‌سازی در نواحی صنعتی خراسان رضوی
کد خبر: 1009415
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Eat
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی خبر داد:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افزایش ۱۶۰ درصدی شهرک‌سازی در نواحی صنعتی استان خراسان رضوی خبر داد.

مسعود مهدی زاده مقدم در بازدید از توسعه ناحیه صنعتی میان جلگه، اظهار کرد: مطابق با برنامه ریزی هایی که انجام شد مقیاس شهرک‌سازی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خراسان رضوی طی سه سال گذشته 160 درصد افزایش یافته است.
وی با تأکید بر تجهیز و تکمیل پروژهای عمرانی و ایجاد شهرک و ناحیه صنعتی، افزود: در سال 98 برای تجهیز زیرساخت ها و شهرک سازی 347 میلیارد ریال هزینه شده که نسبت به سال 97، 28 درصد رشد داشته است.
مهدی زاده مقدم با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی در راستای رشد و توسعه صنعتی اقتصادی و حمایت از صنعتگران و کارآفرینان انجام شده، ادامه داد: در سال گذشته 66 پروژه عمرانی با اعتبار347 ميليارد ريال اجرا شد و امسال حدود 500 میلیارد ریال پروژه در دست اجرا است تا با تجهیز شهرک‌ها و نواحی صنعتی، شرایط و بسترسازی لازم برای تولید فراهم باشد.
وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده در حوزه زیرساخت شهرک‌ها و نواحی صنعتی، بیان کرد: اجرا و تکمیل پروژه های آب، برق، گاز ، مخابرات،تصفیه خانه و راه و ابنیه و نیز ساخت 301 واحد کارگاهی برای صنایع خرد و کوچک از جمله آنها است.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شركت شهرک‌های صنعتي استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: با توجه به حمایت های خاص سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و ظرفیت های اقتصادی استان، تمایل سرمایه گذاری جهت فعالیت از سوی کارآفرینان بسیار زیاد بوده و با اجرا و تکمیل زیرساخت ها و ایجاد شهرک‌ها و نواحی صنعتی شرایط را برای شروع کسب و کار آنها فراهم کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار