پلیس باید  پاسخگوی مردم باشد
کد خبر: 1009335
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EZb
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه باید خود را خادم و پاسخگوی مردم بدانیم و در قبال آنان احساس تکلیف و وظیفه کنیم، گفت: باید اقتدار، انضباط و رأفت پلیس در روش‌ها و منش‌ها مشهود باشد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش پلیس، سردار قاسم رضایی در نشست با رئیس پلیس راهور ناجا و جمعی از مدیران با قدردانی از تلاش مأموران پلیس راهور درخصوص مدیریت ترافیک و تسهیل تردد اظهار داشت: شهدای نیروی انتظامی مظلوم هستند و در این میان شهدای راهور مظلوم‌ترند، بسیاری از نیرو‌های این پلیس در راه تسهیل تردد و مدیریت ترافیک تا پای جان و فعالیت ایثارگونه پیش می‌روند. وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تنوع و گستردگی مأموریت‌های نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: تک تک ما وظیفه داریم نسبت به مسئولیت‌هایمان متعهد باشیم، باید خود را خادم و پاسخگوی مردم بدانیم و به آنان احساس تکلیف و وظیفه کنیم. سردار رضایی با بیان اینکه ما از مردم، برای مردم و در خدمت آنان هستیم، گفت: نیرو‌های پلیس رفتاری توأم با ادب، اخلاق و با تکیه بر ارزش‌های دینی، اسلامی و انقلابی داشته‌باشند، بنده به جد معتقدم که حتی اعمال قانون باید توأم با رعایت ادب و اخلاق اسلامی باشد.

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: ایمان به خدا، ولایت‌پذیری، اخلاق‌مداری، مردم‌داری، تعهد و وظیفه شناسی، تخصص‌گرایی، مهارت محوری، اصل و راهبرد همه نیرو‌های پلیس باشد، در واقع سبزپوشان ناجا وظایف‌شان را مخلصانه و مقتدرانه انجام دهند.

سردار رضایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات مؤثر پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در خدمات‌دهی به مردم خاطر نشان کرد: این پلیس نماد نظم و انتظام است و در پیشانی ارتباط و تعامل با مردم است، به جد اعتقاد دارم که نیرو‌های فعال در این پلیس باید با دقت و تمرکز انتخاب شوند، از طرفی مجموعه ستادی که قوه عاقله و مغز متفکر هر سازمانی است باید پشتیبان و حمایت کننده نیرو‌های صفی و اجرا باشد.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه انضباط همه نیرو‌های پلیس باید در روش‌ها و منش‌ها مشهود باشد، ادامه داد: آموزش مداوم در ارتقای مهارت‌های علمی و تخصصی نیرو‌ها ملاک باشد، تداوم آموزش‌ها می‌تواند آمادگی ما را در مواجهه با مأموریت‌های مختلف ارتقا دهد.

وی در ادامه بر لزوم توسل به آموزش همگانی برای ارتقای فرهنگ ترافیک و کاهش کشته شدگان تصادف تأکید کرد و گفت: جلب مشارکت‌های مردمی و استفاده از ظرفیت‌های متنوع رسانه‌ای اعم از کلیپ‌سازی، تولید انیمیشن، سریال‌سازی و انجام مصاحبه‌ها و اطلاع رسانی‌های به موقع و دقیق می‌تواند کارساز باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار