شیعی: اساسنامه تا ۲ روز آینده جمع‌بندی می‌شود/ حضور کفاشیان در فدراسیون مشخص نیست
کد خبر: 1009131
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EWJ
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت تا دوشنبه مسائل مربوط به اساسنامه این فدراسیون جمع‌بندی خواهد شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: محمود شیعی مدیرعامل پیکان در جمع خبرنگاران در خصوص اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون دوست ندارد تعلیق اتفاق بیفتد و فدراسیون در وهله آخر تصمیمی می‌گیرد که به نفع فوتبال باشد. تاکنون خبری در این خصوص ندارم، اما ظرف دو روز آینده مسائل مربوط به اساسنامه جمع‌بندی خواهد شد.

وی در خصوص این که همه اعضای مجمع اساسنامه ارسالی به فیفا و تغییرات آن را تایید کرده‌اند تصریح کرد: برای اعضای مجمع نامه نوشته بودند، اما خروجی که آقایان جمع‌بندی نمی‌دانم، اما طبق تصویل هیات رییسه نامه را بفرستند و نظر اعضای مجمع را گرفتند.

شیعی درباره ادامه حضور کفاشیان در فدراسیون فوبتال گفت: هنوز جلسه‌ای گذاشته نشده و تا جلسه هیات رییسه برگزار نشود، نمی‌توان در این خصوص نظر داد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال، دو سال پیش اساسنامه فدراسیون فوتبال کویت را به فیفا ارسال کرده است عنوان کرد: من حضور ذهن ندارم و وظیفه هیات رییسه هم نیست که اساسانامه را بفرستند یا خیر، اما من بعید می‌دانم چنین چیزی باشد. اکنون هم چیزی که در هیات رییسه تصویب شده آن است که فدراسیون فوتبال، نهادی غیردولتی است.

مدیرعامل پیکان اضافه کرد: به هر جال باید شرایط مملکت و صلاح نظام را ببینیم. فیفا به تصمیمات ما احترام می‌گذارد و باید جمع‌بندی بین ما و دولت صورت بگیرد. دوست نداریم تعلیقی صورت بگیرد و فدراسیون فوتبال روی این موضعش باقی خواهد ماند.

شیعی درباره قرارداد اسکوچیچ مبنی بر این که برای هر برد ۵۰۰ میلیون تومان نصیب این مربی خواهد شد اظهار کرد: من در جریان نیستم، اما با توجه به مبلغ قرارداد نه چندان سنگین او بعید می‌دانم چنین چیزی در قراردادش وجود داشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار