‌می‌توانیم شکست‌های سریالی بیشتری به دشمنان تحمیل کنیم
کد خبر: 1008727
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EPn
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
فرمانده کل سپاه:
ما در شرایط تحریم و مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کردند، استکبار جهانی به سرکردگی امریکا را شکست دادیم؛ امروز که آنان دچار مشکلات اساسی هستند، می‌توانیم آن‌ها را با شکست‌های سریالی بیش‌تری مواجه کنیم.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی روز گذشته در آیین تکریم و معارفه فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله با قدردانی از تلاش‌های مجاهدانه جامعه پزشکی کشور در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا گفت: این اقدامات ایثارگرانه تراز جدیدی برای مجاهدان عرصه سلامت ایجاد کرد که موجب سرافرازی بی سابقه برای کشور و نظام اسلامی ما در عرصه تلاشی جهانی گردید.

وی افزود: در شرایطی که دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران تصور می‌کردند که ما در برابر این بیماری و ویروس منحوس کرونا زانو خواهیم زد، مجاهدت و تلاش‌های پزشکان، پرستاران و کارکنان جامعه سلامت در اوج ایثار و ازجان‌گذشتگی، سیمایی درخشان و کارنامه‌ای زرین برای ایران اسلامی رقم زد. فرمانده کل سپاه با اشاره به ناکارآمدی نظام سلامت بسیاری از کشور‌های اروپایی و به ظاهر پیشرفته در عرصه مقابله با کرونا، یادآور شد: کشور‌هایی که مدعی پیشرفت و پیشگامی در عرصه‌های علم و فناوری و پزشکی بودند در شرایط کرونا با فروپاشی نظام سلامت و ناکارآمدی در عرصه‌های پزشکی مواجه شدند؛ در حالی که مجاهدان سلامت در کشور ما فراتر از تعهد پزشکی خود عمل کردند و توفیقات ارزشمندی از این طریق برای ما حاصل شد.

سرلشکر سلامی در ادامه با تأکید بر اینکه دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله در عرصه مقابله با ویروس کرونا همه استعداد‌های مادی و معنوی خود را پای کار آورد اظهار کرد: این دانشگاه طی ماه‌های اخیر در جهادی مقدس نمرات بسیار مطلوب و بالایی را در عرصه خدمت‌رسانی توأم با عزت و کرامت به ثبت رساند.

تحول از ذهن‌ها و باور‌ها آغاز می‌شود

وی با بیان اینکه تحول از ذهن‌ها و باور‌ها آغاز می‌شود گفت: در طول تاریخ هرگز فاتحان قله‌های کوچک تحسین نشده‌اند، بلکه همواره فاتحان قلل مرتفع شایسته تحسین و تکریم بوده و هستند؛ ما در حال ساخت بنای معظم تمدن نوین اسلامی هستیم.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه ما جامعه آرزو‌های کوچک نیستیم اظهار کرد: ما می‌خواهیم حرف‌ها، الگو‌های جدید را در زمانی که تمدن‌های برگرفته از مکاتب لیبرالی نتوانستند مدل‌های موفقی برای سعادت بشر بیافرینند، ارائه کنیم. وی با بیان اینکه ماجرای کرونا اثبات کرد که ترکیب علم و ایمان سعادت را رقم می‌زند، تصریح کرد: ایمان اگر به ظلم آغشته نشود امنیت آفرین و سعادت‌بخش است و از دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله به عنوان کانون ترکیب علم، ایمان، گذشت، فداکاری و عاطفه انتظار داریم تربیت‌کننده ذهن‌های خلاق و تعقیب‌کننده آرمان‌های بلند برای تزریق روح حیات در جامعه باشد. فرمانده کل سپاه افزود: ما می‌خواهیم دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله دانشگاهی پیشرو با تفکرات و اندیشه‌های نوین، با اعضای هیئت علمی اندیشمند، زیرساخت پیشرفته و دانشجویانی در تراز انقلاب و جایگاهی برای تولد و نه تولید علم باشد و به حمدالله تاکنون با مدیریت دکتر جلالی در این مسیر گام برداشته و به یاری خداوند متعال این مسیر تداوم خواهد یافت.

راهی جز قوی شدن نداریم

وی با تأکید بر اینکه راهی جز قوی شدن نداریم، اظهار کرد: ما باید شاهد مثالی روشن برای جهان و نمونه و الگوی مجسم برای آنان باشیم و این مهم تحقق یافتنی است.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه امروز به دانش‌های نوین و بسیاری از فناوری‌های روز دنیا رسیده‌ایم، گفت: ما می‌خواهیم دانشگاهی هم‌تراز و هم شأن با انقلاب اسلامی بسازیم و این مسیری توقف‌ناپذیر برای ساخت جامعه‌ای قدرتمند است. وی با بیان اینکه فضای جهانی امروز فضای عملیات روانی علیه ما است، به توفیقات ارزنده نظام اسلامی ایران برابر حجم عظیم عملیات روانی دشمن اشاره و تصریح کرد: ما در شرایط تحریم و مشکلاتی که دشمنان برای ما ایجاد کردند، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا را شکست دادیم؛ امروز که آنان دچار مشکلات اساسی هستند و می‌توانیم آن‌ها را با شکست‌های سریالی بیشتری مواجه کنیم.

سرلشکر سلامی در بخش دیگری از سخنانش از دکتر جلالی به عنوان مجاهدی فرهیخته و دانشمندی متواضع نام برد و اظهار کرد: این برادر متعهد تمام همت و تلاش خود را در تعالی و ارتقای جایگاه دانشگاه گذاشت و دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله به دستاورد‌های ارزشمندی دست یافت. فرمانده کل سپاه در پایان در توصیف ویژگی‌های فرمانده جدید دانشگاه علوم پزشکی بقیهًْ‌الله نیز گفت: دکتر ابوالقاسمی از یادگاران دوران دفاع مقدس و استادان خلاق و متعهد است که در دوران کرونا نیز مبدع روش جدید پلاسما درمانی در دنیا شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار