جدیدترین آمار جهانی کرونا چهارشنبه ۴ تیر ۹۹
کد خبر: 1007973
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EDd
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۹میلیون و ۳۵۹هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شدند؛ در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز چهارشنبه ۴ تیر ۹۹ را می خوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۹ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۸۱۸ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۴۹۷ هزار و ۸۸۰ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان تاکنون ۵ میلیون و ۴۶ هزار و ۳۱۴ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۳۶ هزار و ۳۳۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۴۹۲ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۲۳ هزار و ۴۷۶ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۴۰ هزار و ۱۳۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و ۱۵۱ هزار و ۴۷۹ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۵۲ هزار و ۷۷۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور روسیه به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۷ هزار و ۴۲۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵۹۹ هزار و ۷۲۵ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۸ هزار و ۳۵۹ روسی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های هند، انگلیس، اسپانیا، پرو و شیلی نیز به‌ترتیب با ۴۵۶ هزار و ۵۵۲, ۳۰۶ هزار و ۲۱۰, ۲۹۳ هزار و ۸۳۲, ۲۶۰ هزار و ۸۱۰ و ۲۵۰ هزار و ۷۶۷ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های ایتالیا با ۲۳۸ هزار و ۸۳۳ و ایران با ۲۰۹ هزار و ۹۷۰ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و روسیه به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۲۰ هزار و ۴۱۲, ۶۱۳ هزار و ۳۴۵ و ۳۵۶ هزار و ۴۲۹ هزار بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا چهارشنبه ۴ تیر ۹۹
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار