خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی از ویروس کرونا مورد توجه قرار گیرند
کد خبر: 1007090
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DzO
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان توجه و اهتمام بیشتری به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از ویروس کرونا داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری جوان از سنندج، خلیل فعله‌گری پیش از ظهر امروز در چهارمین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان در سنندج، اظهار کرد: در رسته‌های تعیین شده در سایت‌کارا بخش کشاورزی آن‌گونه که انتظار می‌رود دیده نشده است. 

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان  افزود: 11 رسته به کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان برای هرچه بهتر دیده شدن خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی پیشنهاد شده است که علاوه بر این در ارائه رمز و کد کاربری سایت نیز تغیراتی اعمال شود. 

وی اضافه کرد: از رسته های پیشنهادی 11گانه صرفا واحدهای پرورش مرغ گوشتی و مرغ مادر همچنین مراکز تولید محصولات گلخانه ای، سبزی و صیفی جات، صادراتی و مراکز تولید و عرضه گل و گیاهان زینتی و ماهیان زینتی در قالب رسته 14 تایید شده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان  افزود :درحالیکه تمامی واحد های نیمه صنعتی و صنعتی بخش دامپروری از تاثیر کرونا دچار کاهش تولید و عرضه شده اند.

وجود 3400 واحد پروانه‌دار بخش کشاورزی در کردستان

وی با بیان 3 هزار و 400 واحدِ پروانه‌دار بخش کشاورزی در  استان کردستان فعال است، اظهار داشت:در حال حاضر 460 واحد در قالب رسته 14 شناسائی و احصاء شده که  پیگیری‌های لازم در خصوص بهرمندی آنان از تسهیلات به عمل خواهد آمد.

معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود با پیگیری‌های استانی رسته‌های بیشتری از کشاورزی استان در این طرح دیده شود. 

وی گفت: کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان توجه و اهتمام بیشتری به خسارت‌دیدگان بخش کشاورزی ناشی از ویروس کرونا داشته باشد.

فعله‌گری خواستار رسیدگی کارگروه به اقساط معوقه در ایام بیماری کرونا در بخش کشاورزی استان شد و گفت: کشاورزی محور اصلی توسعه استان است و توسعه این بخش موجب رونق و توسعه سایر بخش ها می شود.

انتهای پیام/82/2330

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار