همه چیز از جمله محتوای «برنده‌باش» هم دست اسپانسر بود!
کد خبر: 1006706
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DtC
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
تهیه‌کننده برنامه جنجالی «برنده‌باش» مطرح کرد
تهیه کننده برنامه «برنده باش» تلویحاً از سایه سنگین اسپانسر‌ها بر برنامه‌سازی در سیما سخن گفته است؛ اینکه آن‌ها دستمزد‌ها را تعیین می‌کنند و حتی روی محتوای برنامه‌ها نیز اثرگذار هستند؛ موضوعی که «جوان» بار‌ها درباره تبعات منفی آن به صداوسیما هشدار داده بود.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین:  هاشم رضایت، تهیه‌کننده «برنده باش» بیش از یک سال پس از توقف پخش این برنامه تأکید کرد هیچ اطلاعی از دستمزد محمدرضا گلزار مجری برنامه نداشته و قرارداد او صرفاً با اسپانسر بوده است. هاشم رضایت تهیه‌کننده مسابقه تلویزیونی «برنده باش» که این روز‌ها تهیه کنندگی مسابقه «ایران» را بر عهده دارد، درباره شایعه دستمزد ۵۰میلیونی محمدرضا گلزار برای «برنده باش» پس از گذشت بیش از یک سال از توقف تولید و پخش این برنامه، در پاسخ به سؤال مهر در این‌باره توضیح داد: من نمی‌دانم مقدار دستمزد مجری برنامه در آن زمان چقدر بود. قرارداد اصلی مجری با اسپانسر بود و طبیعتاً فقط خود مجری و اسپانسر از مبلغ آن اطلاع دارند.

این تهیه‌کننده برنامه‌های تلویزیونی ادامه داد: زمانی یک قرارداد در سازمان صداوسیما منعقد می‌شود و کل مدیران در جریان آن هستند و بخش‌های اطلاعات و برنامه‌ریزی، مدیریت مالی و... از جزئیات آن اطلاع دارند، در حالی که این برنامه مثل یک فیلم سینمایی بود که در بیرون تولید می‌شود و بعد تلویزیون آن را برای پخش می‌خرد. وی در پاسخ به اینکه آیا واقعاً به عنوان تهیه‌کننده «برنده باش» هیچ قراردادی با محمدرضا گلزار نداشته است؟ اظهار کرد: من به عنوان تهیه‌کننده این برنامه هیچ قراردادی نداشتم و تأکید می‌کنم نه از طریق تلویزیون نه از طریق بنده به‌عنوان تهیه‌کننده هیچ پولی بابت اجرای «برنده باش» به آقای گلزار داده نشد.

این تهیه‌کننده در بخشی دیگر درباره شرکت‌کننده‌هایی که برخی از آن‌ها هنوز گلایه دارند که نتوانسته‌اند جایزه خود را دریافت کنند، اظهار کرد: در قبال این افراد هم اسپانسر مسئول است. وی همچنین در توضیح بیشتر اظهار کرد: «برنده باش» برنامه‌ای بود که بیرون از سازمان تولید شد، چون ما دو نوع برنامه اسپانسرمحور داریم، مدلی از این برنامه‌ها اینگونه هستند که طرح و همه کار‌های آن در شبکه انجام می‌شود و بعد یک نفر می‌آید اسپانسر آن می‌شود و هزینه‌ای هم به سازمان می‌دهد تا او و برند سازمانش مطرح شود. رضایت در پایان بیان کرد: درباره «برنده باش» یک اسپانسر، دکوری را ساخته و بعد با شبکه درباره آن صحبت کرده بود. شبکه هم گفته بود با یک تهیه‌کننده قرارداد ببندید. ما به عنوان تهیه‌کننده کار را اجرا کردیم، اما همه کار دست خود اسپانسر بود. ما بیشتر تولیدکننده بودیم، حتی تولید محتوا هم دست ما نبود، دست خودشان بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار