«توقیف سیستمی خودرو» در انتظار بی‌توجهان به پیامک بدحجابی
کد خبر: 1006288
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DmS
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت گفت: شهروندان در مهلت تعیین‌شده در پیامک کشف حجاب در خودرو به پلیس امنیت مراجعه کنند، در غیر این صورت خودرو در سیستم توقیف خواهد شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، در خصوص پیامک‌های طرح ناظر و چگونگی عملکرد شهروندان هنگام دریافت پیامک‌ها اظهار داشت: شهروندان به محض دریافت پیامکی با مضمون: «مالک خودرو! در خودروی شما کشف حجاب صورت گرفته» باید بلافاصله به یکی از مراکز پلیس امنیت مراجعه کنند؛ فرقی ندارد که در کدام شهر حضور داشته و پیامک تخلف مبنی بر کشف حجاب در شهر دیگری باشد.

وی گفت: مالک و متصرف خودرو باید به مرکز پلیس امنیت مراجعه کرده و در صورت آنکه کشف حجاب را مرتکب شده است، تعهد دهد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در پاسخ به پرسش فارس مبنی بر اینکه افرادی عنوان می‌کنند که پیامک اشتباهی برای آن‌ها ارسال شده، تصریح کرد: اگر فردی فکر می‌کند که اشتباهی پیامک برایش ارسال شده، آن هم باید به پلیس امنیت مراجعه کرده و در آنجا فرم اعتراض را گرفته و پُر کند؛ اگر اصلاً مراجعه نکند، خودرویش بعد از مهلت مقرر توقیف می‌شود.

سردار ذوالقدر اعلام کرد: چه کسانی که مرتکب جرم کشف حجاب شده و چه کسانی که نسبت به این موضوع اعتراض دارند، باید در ۱۰ روز فرصتی که برای مراجعه‌شان به مرکز پلیس امنیت مقرر شده، حتماً حضور یابند، چرا که سیستم طوری طراحی شده که اگر فرد به پلیس مراجعه نکند و تعهد یا اعتراض نکند، خودرویش در سیستم توقیف می‌شود.

وی گفت: افرادی که بیش از چهار یا پنج بار سابقه توقیف در سیستم داشته باشند، بلافاصله به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

سردار ذوالقدری با تأکید بر این مطلب که پلیس به صحت گفتار مراجعه‌کنندگان توجه کرده و بررسی اعتراضات را در دستورکار دارد، گفت: بررسی اعتراضات در اسرع وقت در دستورکار بوده و شهروندان نگرانی در این خصوص نداشته باشند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار