۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مسیر‌های گردشگری اختصاص یافت
کد خبر: 1005835
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Df9
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
مدیرکل میراث فرهنگی اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: ۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مسیر‌های گردشگری استان اردبیل اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، نادر فلاحی در نشست با برخی سرمایه‌گذاران طرح‌های گردشگری در اردبیل اظهار کرد: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهور به استان اردبیل 50 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه مسیرهای گردشگری استان اردبیل اختصاص یافته است که در این حوزه هزینه خواهد شد.

وی بهسازی و توسعه مسیرهای گردشگری در استان را زمینه‌ساز تسهیل سرمایه‌گذاری در منطقه دانست و تصریح کرد: راهکار رونق صنعت گردشگری توسعه سرمایه‌گذاری بوده که توسعه مسیرهای گردشگری گامی در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران و جذب گردشگران به این منطقه خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از تعیین مسیرهای گردشگری هدف برای بهسازی و توسعه در شهرستان‌های مختلف استان خبر داد و افزود: این پروژه‌ها برای دریافت تأیید نهایی به استانداری اعلام و پس از تصمیم‌گیری نهایی اجرایی خواهد شد.

فلاحی اولویت اجرای این پروژه‌ها را مناطق کمتر توسعه یافته در استان برشمرد و بیان کرد: این مهم در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری در این مناطق هدف گذاری شده است تا گامی در راستای توسعه اقتصادی و اشتغال در مناطق کمتر توسعه یافته فراهم آید.

وی از احداث سرویس بهداشتی در 10 شهرستان استان اردبیل خبر داد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده این سرویس‌ها در مناطق گردشگری شهرستان‌های استان احداث می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار