٥٧٩ نقطه روستایی با کابلکشی فیبرنوری به این بستر مجهز شده‌اند
کد خبر: 1005833
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Df7
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
مدیرمخابرات منطقه کردستان گفت: هم‌اکنون ۵۷۹ نقطه روستایی منطقه استان با کابلکشی فیبرنوری به سیستم فیبر نوری مجهز شده‌اند.

آزاد حکمت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار کرد: تاکنون 4 هزار کیلومتر فیبرنوری در روستاهای استان اجرا شده است و هم‌اکنون 579 نقطه روستایی استان با کابلکشی فیبرنوری به این بستر مجهز شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون با فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم، ١١٦ کیلومتر فیبرنوری در روستاهای استان کابلکشی شده است، گفت: این مهم کسب رتبه اول را برای منطقه به دنبال داشته است.

عملیات بر روی سایت‌های همراه و مراکز روستایی موجب ارتقا و بهبود کیفیت خدمات مخابراتی قابل ارائه در روستاها شده است

وی با بیان اینکه این عملیات بر روی سایت‌های همراه و مراکز روستایی صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: این اقدام موجب ارتقا و بهبود کیفیت خدمات مخابراتی قابل ارائه در روستاها شده است.

 مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: بر اساس اعلام نتایج شاخص های عملکردی از سوی شرکت مخابرات ایران ، این منطقه در حوزه کابلکشی فیبرنوری به روستاها رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

توسعه فیبرنوری موجب ارتقای امنیت ارتباطات مخابراتی می‌شود

حکمت اعلام کرد: توسعه و افزایش بستر فیبرنوری موجب ارتقا امنیت ارتباطات مخابراتی و بهره‌مندی مشتریان از جدیدترین تکنولوژی‌های مخابراتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: توسعه و گسترش این بستر در روستاها موجب برقراری عدالت اجتماعی درارائه خدمات به جامعه است؛ بطوریکه مشتریان در دورترین روستاهای استان می‌توانند از همان خدماتی که شهروندان مرکز استان استفاده می‌کنند بهره‌مند شوند که این مهم گامی در تحقق عدالت اجتماعی محسوب می‌شود.

توسعه زیرساخت‌ها و ارتقا کیفیت محصولات مخابراتی در روستاها از جمله اهداف و استراتژی‌های این منطقه است

وی بیان کرد: توسعه زیرساخت‌ها و ارتقا کیفیت محصولات مخابراتی در روستاها از جمله اهداف و استراتژی‌های این منطقه است که برای اجرای دقیق آن برنامه‌ریزی‌های کارشناسی شده تدوین شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در پایان ضمن تشکر از حمایت‌ها و نگاه ویژه مسوولان ارشد شرکت مخابرات ایران و مسوولان استانی نسبت به مخابرات و همچنین همراهی‌های لازم از سوی همکاران منطقه با در نظر گرفتن حس تعلق سازمانی ابراز داشت: مطمئنا در راستای رسیده به اهداف و برنامه‌های مخابراتی در سطح استان هیچ تلاشی را دریغ نمی‌کنیم.

انتهای پیام/82/2330

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار