بستری ۲۰۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های تهران
کد خبر: 1005806
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Deg
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلان شهر تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در بخش‌های عادی و ۶۷ بیمار نیز با تشخیص کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تهران بستری شدند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: دکتر علیرضا زالی در گفت وگویی تلویزیونی درباره آخرین آمار بیماران بستری کرونایی در تهران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۲ مورد جدید مبتلا به کرونا در بخش‌های عادی و ۶۷ بیمار نیز با تشخیص کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تهران بستری شدند.

وی افزود: در مجموع سهم کسانی که به حوزه بهداشتی و درمانی استان تهران مراجعه کردند و نیاز به بستری داشتند با یک افزایش نسبی روبه رو بوده است و ۱۲ درصد از مراجعین به مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران در بخش‌های عادی و ویژه بیمارستان‌های این استان بستری شدند.

زالی ادامه داد: این امر دو دلیل می‌تواند داشته باشد؛ ممکن است بار مراجعین جدیدی که حال نامناسب تری دارند تغییر پیدا کرده باشد یا این که ممکن است معیار‌های ما در رابطه با پذیرش بیماران در بیمارستان‌ها با تغییراتی مواجه شده باشد، اما به هرحال از نظر آماری به عنوان یک نکته هشداردهنده به این امر نگاه می‌کنیم؛ امیدواریم بتوانیم در روز‌های آینده برای حل مشکلات آمار‌ها را دقیق‌تر تحلیل کنیم.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار