پروژه «کوه پارک» در مشهدمقدس مجوز نهایی را گرفت
کد خبر: 1005572
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dau
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
در تیرماه به بهره برداری می رسد؛
پروژه «کوه پارک» در زمره پروژه‌های شهرداری مشهد است که قرار است تیرماه امسال به بهره‌برداری برسد.

هدف اولیه طراحی شده برای این پروژه بهره‌برداری بهتر مردم از طبیعت است که البته موافقان و مخالفانی نیز برای خود دارد.

محمدرضا کلایی؛ شهردار مشهدمقدس در زمینه این پروژه اظهار کرد: خیلی از کارها که انجام دادیم قبل از اجرا باور پذیر نبود، مانند همین اتفاقی که به سرعت برای استفاده مردم از طبیعت با عنوان «کوه پارک» در حال انجام است و تیرماه افتتاح خواهد شد.

کلائی تصریح کرد: معتقدم کوه پارک از بوستان ملت و بیمارستان امام رضا(ع) ماندگارتر خواهد بود و به زندگی مردم کیفیتی می دهد که شاید تاکنون آن را تجربه نکرده‌اند.

وی ادامه داد: آماده کردن ارتفاعات جنوبی برای استفاده مردم از طبیعت با همه هجمه‌ها و فشارها با سرعتی مثال‌زدنی، نشان‌دهنده وجود انسجام در مدیریت شهری است.

اینک اما به‌ نظر می‌رسد ستاد تدبیر استان نیز بر این پروژه مهر تائید زده است و قرار است برای خارج شدن ارتفاعات جنوبی مشهد از وضعیت بلاتکلیفی این پروژه به سرانجام برسد.

درودی، دادستان مشهد با اشاره به تصویب پروژه در ستاد تدبیر استان عنوان کرده است: این منطقه از مدتی قبل به وضعیت فعلی رها شده است و اینک کوه پارک فرصتی فراهم کرده تا ارتفاعات جنوبی مشهد از این وضعیت بلاتکلیفی خارج شود و تبدیل به فضای سبز و مورد استفاده برای شهروندان شود.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع وضعیت فعلی برخلاف مصلحت‌های محیط زیستی است و می‌توان آن را از این وضعیت با درختکاری و مورد استفاده قرار دادن خارج کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار