امریکا حتی حکومت نظامی‌اش هم قشنگ است!
کد خبر: 1005240
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DVY
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۸
فرشته قاضی، خبرنگار ضدانقلاب ساکن امریکا، در میان آشوب و اعتراض مردم امریکا نسبت به قتل یک سیاهپوست توسط پلیس امریکا، و در حالی که این روز‌ها در سراسر جهان سخن از خشونت پلیس امریکاست و این خشونت، شهر‌های بسیاری از امریکا را در اعتراض فرو برده، به نوشتن از مهربانی‌های پلیس امریکا پرداخت. او در توئیتی، با انتشار عکسی از خود و یک پلیس امریکایی در رستورانی در آتلانتای امریکا، نوشت: «ما امشب در Avalon در آلفارتا از آتلانتا و مرکز شهر فاصله داریم، اما حکومت نظامی اینجا هم اعمال شد و این آقای پلیس مهربان درحالی‌که همکارانش همه را راهی خانه می‌کردند همه تلاشش را کرد که تولد من خراب نشود و نیمه تمام نماند. بماند به یادگار از تولد در حکومت نظامی!»

این در حالی ا‌ست که اصل این ناامنی ایجاد شده، به دلیل خشونت نژادپرستانه دولت امریکاست. توئیت‌های دیگری از فرشته قاضی هم جالب توجه است؛ چنان لطیف از حکومت نظامی در امریکا می‌نویسد که گویی هیچ محدودیت و مزاحمتی برای کسی نیست. او در توئیت هایش تأکید دارد که این اعمال مقررات منع آمد و شد، برای امنیت مردم است: «شهردار آتلانتا از ساعت ۹ شب امشب تا صبح حکومت نظامی اعلام کرد و از مردم خواست به‌خاطر امنیت‌شان در خانه‌های‌شان بمانند و نگذارند بچه‌های‌شان بیرون بروند.» فقط کافی است تصور کنیم هنگام آشوب و اعتراض در ایران، دولت حکومت نظامی اعلام می‌کرد. آیا این خبرنگاران پیاده نظام دولت امریکا برای تشکیل پرونده‌های حقوق بشری علیه ایران، همین قدر با لطافت از آن حمایت می‌کردند؟

نکته جالب توجه اینکه فردی که فرشته قاضی از مهربانی او نوشته، نیروی پلیس امریکا نیست و علامت روی بازوی او نشان می‌دهد که صرفاً نگهبان رستوران است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار