بازگشایی فرهنگسراهای مشهد از ۱۷ خردادماه
کد خبر: 1005236
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DVU
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد:
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: ازشنبه ۱۷ خردادماه، ۲۱ فرهنگسرا و کتابخانه‌های آن در سطح شهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بازگشایی می‌شوند.

صدرا یوسفی با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از گذشت سه‌ماه از شیوع بیماری کرونا در ایران و جدی شدن آن، مراکز عمومی از جمله فرهنگسراها، کتابخانه‌ها و سالن‌های مطالعه تعطیل شدند.

وی افزود: در حال حاضر پس از ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی تصمیم بر آن شده است که این اماکن با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا، از ۱۷ خردادماه بازگشایی شوند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: پروتکل‌های مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی شامل غربالگری، پروتکل مراقبتی پرسنل، اقدامات کنترلی محیط کار، بهداشت فردی، بهداشت تجهیزات و ایاب و ذهاب برای همکاران ابلاغ شده است.

یوسفی خاطرنشان کرد: برنامه‌های آموزشی، خدماتی و سایر برنامه‌های فرهنگسراها با شرط رعایت این پروتکل‌های ابلاغی با روال سابق برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: فرهنگسراهایی که دارای سالن کودک و بازی هستند، باید به صورت محدود از کودکان متقاضی ثبت نام ‌کنند تا علاوه بر رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، از تجمع تعداد زیادی از آنان در یک محیط سرپوشیده جلوگیری شود. البته لازم به ذکر است که این سالن‌ها در پایان هر شیفت کاری ضد عفونی می‌شوند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: کتابخانه‌های فرهنگسراها نیز با رعایت ضوابط و دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا و پروتکل‌های ابلاغ شده بازگشایی می‌شوند و کتاب‌های بازگردانده شده، به مدت سه روز قرنطینه می‌شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار