رفع تصرف ۵۵۰۰۰ مترمربع اراضی ملی در اردیبهشت سال ۹۹
کد خبر: 1005229
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DVN
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
سرپرست معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی خبر داد
سرپرست معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی از رفع تصرف اراضی ملی به میزان  ۵۵۰۰۰  مترمربع و به ارزش تقریبی ۵۲ میلیارد  ریال در اردیبهشت  سال ۹۹ خبر داد.

سرپرست معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی از رفع تصرف اراضی ملی به میزان  55000  مترمربع و به ارزش تقریبی 52 میلیارد  ریال در اردیبهشت  سال 99 خبر داد.

محمود رضا بختیاری افزود: در راستای حفظ حقوق بیت المال در زمینه  املاک و با اقدامات انجام شده از طرف یگان حفاظت و همکاری  ادارات راه و شهرسازی شهرستانها ، رفع تصرف اراضی ملی به تعداد 5 فقره و به میزان 27750 مترمربع و ارزش 34 میلیاردریال و اجرای حکم قضایی به تعداد 3 فقره و به میزان 27250 مترمربع  به ارزش ریالی 750/17میلیارد ریال در سطح استان انجام گردید.

این مقام مسئول افزود: بیشترین رفع تصرف از نظر مساحت متعلق به شهرستان ساوه به میزان 20000مترمربع و به مبلغ 4 میلیارد ریال می باشد .

وی گفت : رفع تصرف اراضی شهرستان کمیجان به میزان 5000 مترمربع و به مبلغ 10میلیارد ریال  واراضی شهرستان  اراک به میزان 2750 مترمربع و ارزش ریالی 20 میلیارد از دیگر مواردی بود که در ماه گذشته صورت پذیرفت.

بختیاری بیان داشت : همچنین در این خصوص 3 ابلاغ ، 1 تشکیل پرونده و 3 قلع و قمع صورت پذیرفته است .

وی متذکر شد: یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی وظیفه حفظ و حراست از زمین های دولتی را بر عهده داشته و با متصرفان غیرقانونی برخورد قاطع خواهد کرد و به طور مستمر بر اراضی ملی نظارت و گشت زنی داردو اجازه هیچ گونه دخل، تصرف، تجاوز و ساخت و ساز غیر مجاز را به افراد سودجو و فرصت طلب را نمی دهد و هم استاني هاي عزيز مي توانند به صورت شبانه روزي و از طريق شماره گيري سامانه ۱۶۵۶ گزارشات خود را در زمينه تصرفات اراضي دولتي از سراسر استان جهت رسيدگي به اين شماره اعلام نمايند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار