مشکل جمع‌آوری زباله ناحیه منفصل شهری نایسر رفع شده است
کد خبر: 1005024
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DS4
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: مشکل پیمانکار جمع‌آوری زباله ناحیه منفصل شهری نایسر حل شده و زباله‌های این ناحیه بصورت مستمر جمع‌آوری می‌شود.

لقمان حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار جوان در سنندج گفت: در پی درج تصویر جمع‌آوری نشدن زباله در برخی از معابر سطح شهر معاون خدمات شهری شهرداری مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی اعلام نمود.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج اظهار داشت: هفته گذشته پیمانکار جمع‌آوری زباله در ناحیه منفصل شهری نایسر به علت تاخیر در پرداخت مطالباتش چند روزی نسبت به جمع‌آوری زباله این ناحیه اقدام نکرد.

حیدری بیان کرد: در هفته گذشته با کمک نیروهای خدمات شهری دیگر مناطق نسبت به جمع‌آوری زباله این ناحیه اقدام شد که به دلیل وسعت زیاد، زباله‌های برخی از محلات این ناحیه با تاخیر جمع‌آوری شد.

وی گفت: خوشبختانه مشکل پیمانکار جمع‌آوری زباله در نایسر حل شده و از دو روز گذشته پیمانکار بخش خصوصی با تمام نیروهای خود همانند سابق نسبت به جمع‌آوری زباله این ناحیه اقدام می‌نماید.

حیدری عنوان کرد:  پاکبان‌های خدوم و زحمتکش شهرداری مناطق هر شب از ساعت 23 شب الی 6 صبح نسبت به جمع‌آوری زباله و رفت و روب معابر اصلی سطح شهر اقدام می‌کنند.

وی افزود: متاسفانه عدم بموقع بیرون گذاشتن زباله توسط برخی از شهروندان باعث می‌شود که در طول روز در برخی از معابر شهر شاهد انباشت زباله باشیم.

حیدری گفت: نیروهای خدمات شهری در شیفت بعدازظهر هم از ساعت 13 الی 16 نسبت به جمع‌آوری و تنظیف معابر شهری اقدام می‌کنند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج عنوان کرد: متاسفانه وجود زباله گردها هم مشکلات فراوانی برای نیروهای خدمات شهری بوجود آورده است.

وی گفت: شهرداری موظف به جمع‌آوری زباله‌های سطح شهر و نواحی منفصل شهری نایسر، ننله و حسن‌آباد است و جمع‌آوری زباله‌های روستاهای اطراف شهر برعهده شهرداری نیست.

حیدری اعلام کرد: امسال و در راستای جمع‌آوری مکانیزه زباله قریب به یک‌میلیارد تومان هزینه  صرف خرید 485 عدد سطل زباله گالوانیزه شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از شهروندان درخواست نمود: با توجه به گرم شدن هوا و در راستای جلوگیری از بوی بد سطل‌های زباله در ساعت پایانی شب نسبت به بیرون گذاشتن زباله‌های خود اقدام کنند.

انتهای پیام/82/2330

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار