ثبت شرکت در کرج توسط پایش
کد خبر: 1004724
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DNE
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

رپورتاژ آگهی/ ما در این مقاله می خواهیم درباره ثبت شرکت در کرج به ارائه مطالبی در این خصوص بپردازیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با ثبت شرکت پایش در ارتباط باشید و از تجربیات مشاوران وکارشناسان ما بهره مند شوید.

ثبت شرکت در کرج توسط پایش

ثبت شرکت در کرج

به وسیله همکاری دو یا چند نفر با هدف سودبری شرکت تشکیل می شود.کلیه اشخاصی که تمایل به ثبت شرکت در کرج دارند می توانند جهت ثبت شرکت در کرج اقدام کنند،برای اینکه بتوانید جهت ثبت شرکت در کرج اقدام کنید باید اطلاعات لازم و کافی در این خصوص داشته باشید ثبت شرکت پایش در کرج جهت ثبت شرکت در کرج توسط پایش آماده ارائه خدمات با اقل هزینه ها و در کمترین زمان ممکن می باشد.جهت بهره مندی از مشاوره رایگان موسسه حقوقی پایش می توانید با شماره تلفن 32711327-026 و 26655156- 021تماس حاصل نمایید.

مطابق ماده 20قانون تجارت ایران،شرکتهای تجاری بر 7 قسم و به تشریح ذیل می باشد:

شرکت های سهامی(شرکت سهامی خاص-شرکت سهامی عام)
شرکت تضامنی.
شرکت با مسئولیت محدود.
شرکت مختلط غیر سهامی.
شرکت مختلط سهامی.
شرکت نسبی.
شرکت تعاونی تولید و مصرف.

از میان شرکت هایی که در بالا ذکر شده است شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص از پر کاربرد ترین شرکت های ثبتی می باشد که در کشور ایران و خصوصا در کرج توسط ثبت شرکت پایش به ثبت می رسد، در ادامه مطالب به توضیحاتی درباره هر کدام یک از این شرکتهای ثبتی و مدارک آن ها می پردازیم همراه ما باشید.

ثبت شرکت در کرج توسط پایش

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود شرکتی می باشد که میان یک خانواده یا افراد نزدیک فامیل،دوستان وآشنایان تشکیل می شود.مطابق ماده 94 قانون تجارت،شرکت با مسئولیت محدودشرکتی می باشد که میان دو یا چند نفر جهت کارهای تجاری تشکیل شده است وهر کدام یک از شرکا بدون اینکه سرمایه آن ها به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد تنها تا اندازه سرمایه ای که به شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت مسئولیت دارند.

مدارک مورد نیاز  برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

ارائه دو فتوکپی از شرکتنامه ی کامل شده.
ارائه دو فتوکپی از تقاضانامه ی تکمیل شده.
ارائه دو فتوکپی از اساسنامه ی کامل شده.
کامل نمودن فرم تعیین نام به ترتیب اولویت نام های پیشنهادی و ارائه فیش واریزی.
ارائه اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط در مواردی که ثبت موضوع نیاز به مجوز داشته باشد.
ارائه فتوکپی برابر با اصل مدارک احراز هویت کلیه ی شرکا،مدیران و هیات نظار در مواردی که تعداد شرکا بیشتر از 12 نفر می باشد.
ارائه اصل گواهی عدم سوپیشینه جهت اعضا ی هیات مدیره،مدیر عامل.
ارائه دو فتوکپی از صورتجلسه ی مجمع عمومی موسس.
ارائه دو فتوکپی از صورتجلسه ی هیات مدیره.
ارائه اصل وکالتنامه ی وکیل دادگستری در صورتی که ثبت شرکت توسط وکیل صورت پذیرد.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود با دونفر که سن قانونی 18 سال تمام داشته باشند ثبت می شود.
دو شریک باید در شرکت سهام داشته باشند.
سرمایه ی اولیه برای شرکت با مسئولیت محدود صد هزار تومان می باشد.

ثبت شرکت در کرج توسط پایش

ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی خاص شرکت تجاری می باشد که در هنگام تاسیس سرمایه آن باید از یک میلیون ریال کمتر نباشد و باید به قطعات سهام تبدیل شود.در شرکت سهامی خاص مسئولیت هر کدام یک از سهامداران به مبلغ اسمی سهام آن ها محدود می شو.در شرکت سهامی خاص همه سرمایه آن باید توسط موسسین تاسیس شود و تعداد شرکای آن نباید از سه نفر کمتر باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

کامل نمودن دو فتوکپی از اساسنامه شرکت که باید به امضای سهامداران رسیده باشد.
کامل نمودن دو فتوکپی از اظهارنامه شرکت سهامی خاص.
ارائه دو فتوکپی از صورتجلسه مجمع عمومی موسسین.
مشخص نمودن نخستین مدیران و بازرسان و قبول سمت مدیریت و بازرسی و کپی شناسنامه برابر اصل شده تمامی اعضای هیات مدیره و سهامداران و بازرسین.
ارائه فتوکپی کارت ملی برابر اصل شده تمامی اعضای هیئت مدیره و سهامداران و بازرسین(در دفاتر اسناد رسمی) و یا وکیل رسمی شرکت.
چنانچه اعضاء هیئت مدیره یا سهامداران اشخاص حقوقی باشند،ارائه فتوکپی آخرین روزنامه رسمی شخص حقوقی و نامه معرفی نماینده (در سربرگ شرکت) و فتوکپی شناسنامه و فتوکپی کارت ملی برابر اصل شده نماینده شخص حقوقی الزامی است.
در صورت داشتن سهامدار خارجی برای اشخاص حقیقی ارائه فتوکپی برابر اصل پاسپورت و برای اشخاص حقوقی ارائه گواهی ثبت شرکت نزد مرجع ثبت شده حاوی آخرین وضعیت شرکت و همچنین ارائه اصل و ترجمه وکالتنامه و اختیارنامه وکیل سهامدار خارجی الزامی است.
ارائه گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره،مدیرعامل و بازرسان شرکت از طرف متقاضی ثبت شرکت.
ارائه اقرارنامه در متن صورتجلسه برای همه اعضای هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مبنی بر اینکه مشمول ممنوعیت های مندرج در اصل 141 قانون اساسی نمی باشد و هیچ گونه ممنوعیت قانونی موضوع مواد 111 و 126 قانون تجارت برای آن ها جهت عضویت در هیات مدیره و مدیرعاملی وجود ندارد.
ارائه اقرارنامه بازرس یا بازرسان در متن صورتجلسه مبنی بر اینکه هیچ نسبت فامیلی اعم از نسبی و سببی با مدیران و مدیرعامل شرکت تا درجه سوم از طبقه اول و دوم ندارند و خود و همسرشان نیز از مدیران و مدیرعامل شرکت به صورت موظفی حقوق دریافت نمی کنند.
ارائه اصل وکالت نامه یا فتوکپی برابر اصل وکالت نامه.
ارائه اصل قیم نامه یا فتوکپی برابر اصل قیم نامه.
ارائه گواهی بانکی مبنی بر پرداخت حداقل 35% سرمایه اولیه شرکت.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در کرج

شرکت سهامی خاص با حداقل 3 نفر عضو اصلی در شرکت که به سن قانونی رسیده باشند قابل ثبت می باشد.
حداقل سرمایه شرکت سهامی خاص 1.000.000 ریال می باشد.
در هنگام تاسیس شرکت سهامی خاص حداقل 35% سرمایه باید به صورت نقدی به حساب شرکت تودیع شود.
در شرکت سهامی خاص، سرمایه شرکت به وسیله موسسین فراهم می شود.موسسین شرکت، نسبت به همه کارها و مبادراتی که به منظور تاسیس و به ثبت رسانیدن شرکت انجام می دهند، مسئولیت تضامنی دارند.تا هنگامی که شرکت ثبت نشده است صادر نمودن ورقه سهم یا گواهینامه موقت سهم ممنوع می باشد.

جهت انجام امور ثبت شرکت در کرج توسط پایش می توانید با شماره تلفن 32711327-026 تماس حاصل نمایید و کلیه امور ثبتی خود را به موسسه حقوقی پایش بسپارید ما در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه ها امور ثبت شرکت در کرج شما متقاضی گرامی را انجام می دهیم.

هزینه ثبت شرکت در کرج

هزینه های ثبت شرکت در کرج به جهت متغیر بودن بر ثبت شرکت تآثیر گذار است . لازم است به این نکته توجه شود که ثبت شرکت در شهرهای کوچک در مقایسه با مراکز استان ها و کلان شهرها تفاوت به سزایی دارد. همان گونه که در مطالب بالا اشاره شد طرح وموضوع فعالیت شرکت ها نیز برهزینه های شرکت تآثیر دارد برای شفاف سازی این مطلب میتوان گفت زمانی که موضوع فعالیت شرکت طولانی باشد و موضوعات زیادی را در بر داشته باشد و موارد گوناگونی را در بر می گیرد و به طور جامع بیشتر از حد باشد و معمول آن حداقل سه سطر در روزنامه باشد به طور حتم هزینه ثبت آن شرکت نیز افزایش پیدا می کند.  برای کسب اطلاعات بیشنر درباره هزینه ثبت شرکت در کرج توسط پایش با ثبت شرکت پایش در کرج تماس حاصل نمایید.

مراحل ثبت شرکت در کرج

برای ثبت شرکت در کرج نخست باید با شماره تلفن 32711327-026 که به ثبت شرکت در کرج ثبت تعلق دارد تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان توسط این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.پس از آن باید موضوع فعالیت خود را به کارشناسان موسسه حقوقی پایش به همراه مدارک مورد نیاز آن ارائه نمایید.سپس باید به ترتیب اولویت خود 5 اسم انتخاب کنید و به شرکت ارائه دهید پس از آن کارشناسان به بررسی مدارک و اسم های پیشنهادی شما اقدام می کنند، در صورتی که در مدارک ارائه شده اشکال و نقصی وجود داشته باشد برای شما ابلاغیه رفع نقص صادر می شود که باید اشکال و نقص را برطرف کنید ولی در صورتی که در مدارک ارائه شده اشکال و نقصی وجود نداشته باشد وارد مرحله بعد یعنی چاپ و انتشار در روزنامه های رسمی می شویم و بدین ترتیب پروسه ثبت شرکت در کرج توسط ثبت شرکت پایش در کرج به پایان می رسد.

در انتها خاطر نشان می شویم که  ثبت شرکت پایش به بهترین شکل ممکن و با کمترین هزینه انجام می شود بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده کلیه امور ثبتی خود را به ثبت شرکت پایش در کرج بسپارید.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار