فرار مهمانان پس از سقوط مرگبار مرد و زن جوان
کد خبر: 1004647
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DLz
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
جشن مهمانی چند خانواده با سقوط زن و مردی جوان از بالکن ساختمان و فرار مهمانان ناتمام ماند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۲۲:۵۰ شامگاه دوشنبه پنجم خرداد به مأموران کلانتری‌۱۳۳ شهرزیبا خبر رسید، زن و مرد جوانی به طرز مرموزی از بالکن طبقه چهارم ساختمان مسکونی به پایین سقوط کرده و جان باخته‌اند.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری راهی محل حادثه شدند و در آنجا با جسد زن ۳۳‌ساله و مرد ۳۵‌ساله‌ای به نام شروین روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت در جریان سقوط از ارتفاع به کام مرگ رفته‌اند. نخستین بررسی‌ها نشان داد شروین در طبقه چهارم این ساختمان همراه همسرش زندگی می‌کرده‌است و زن فوت شده هم مهمان آن‌ها بوده است. همچنین مشخص شد شروین ساعتی قبل در خانه‌اش جشن مهمانی برگزار می‌کند که پس از این حادثه همه مهمان‌ها از محل فرار می‌کنند و همسرش هم در خانه را به روی همسایه‌ها قفل می‌کند.

بدین ترتیب از آنجایی که موضوع سقوط زن و مرد جوان مشکوک به نظر می‌رسید قاضی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل حادثه به تحقیق پرداختند.

یکی از همسایه‌ها که موضوع را به مأموران پلیس خبر داده‌بود، گفت: شروین و همسرش مدتی است در طبقه چهارم این ساختمان زندگی می‌کنند. امشب متوجه شدیم آن‌ها در خانه‌شان جشن دارند و تعدادی هم مهمان دعوت کرده‌اند. صدای جشن و پایکوبی آن‌ها به گوش می‌رسید تا اینکه ساعتی قبل ناگهان متوجه صدای هولناکی شدیم که به نظر می‌رسید شی سنگینی از بالا به پایین سقوط کرده است. پس از این همراه همسایه‌ها به داخل حیاط آمدیم که دقایقی بعد صدای هولناک دیگری به گوشمان رسید و بعد متوجه شدیم شروین و این زن جوان در فاصله‌ای کمتر از ۵‌دقیقه از هم از بالکن طبقه چهارم به پایین سقوط کرده و جان باخته‌اند. در حالی که همه شوکه شده‌بودیم مشاهده کردیم تعدادی از مهمان‌ها از خانه شروین بیرون آمدند و فرار کردند. پس از این به سراغ همسر شروین رفتیم که او پشت در گریه می‌کرد و در را هم روی خودش قفل کرده بود و روی ما هم باز نکرد و ما هم به پلیس خبر دادیم.

در حالی که قرار بود مأموران پلیس به دستور قاضی در آپارتمان را تخریب کنند زن جوان در را روی مأموران پلیس باز کرد.

وی در توضیح ماجرا گفت: امشب شوهرم مهمانی گرفت و تعدادی از دوستانش را به خانه‌مان دعوت کرد. زن فوت شده هم که می‌گفت دانشجوی پزشکی است و همراه نامزدش مهمان ما شدند البته من آن‌ها را نمی‌شناختم. همه در حال جشن و پایکوبی بودیم که ناگهان متوجه شدیم شوهرم و زن جوان به دلیل نامعلومی از بالکن به پایین سقوط کرده‌اند. پس از این نامزد زن جوان و مهمان‌ها فرار کردند و من هم از ترس در را روی خودم قفل کردم.

همزمان با انتقال جسد‌ها به پزشکی قانونی زن جوان به عنوان مظنون حادثه بازداشت شد و در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

قاضی واحدی به مأموران پلیس دستور داد همزمان با شناسایی هویت زن فوت شده و تحقیقات میدانی مهمان‌های مرد فوت شده را شناسایی و برای روشن زوایای پنهان این حادثه از آن‌ها تحقیق کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار