بازی های بومی و محلی احیا شود
کد خبر: 1004084
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DCu
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل:
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: احیای بازی های بومی و محلی منجر به ایجاد شور و نشاط در جامعه می شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سجاد انوشیروانی در مجمع انتخاباتی هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی استان اظهار کرد: هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی می‌تواند در پیشبرد اهداف نظام تندرستی، ورزش همگانی و احیای سنت‌های بومی پیشرو باشد.

وی با بیان اینکه هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی از هیأت‌های مهم است افزود: هیأت باید هماهنگ و همسو با گروه ورزش همگانی و روستایی اداره کل گام بردارد و برای اجرای برنامه‌های مختلف برنامه ریزی کند و اجرای برنامه‌های ورزشی در مناطق محروم و دور افتاده را در اولویت قرار دهند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در ادامه با اشاره به اینکه هیأت‌های شهرستان‌ها هم باید فعال شوند گفت: باید توجه ویژه به ورزش بانوان شوند و جشنواره‌های مختلف در روستاها اجرا شود و برای ارتقای جایگاه ورزش روستایی کشور باید از ظرفیت سایر هیأت‌ها بهره مند شویم.

انوشیروانی با اشاره به اینکه هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی و محلی می‌تواند در پیشبرد اهداف نظام تندرستی، ورزش همگانی و احیای سنت‌های بومی پیشرو باشد بیان کرد: ایران اسلامی مهد ورزش‌های بومی است و باید تلاش کنیم تا از این سنت‌ها مراقبت شود.

وی گفت: تمامی هیأت‌ها باید مجمع سالانه را جدی بگیرند و با برگزاری این مجمع عملکرد خود را ارائه دهند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار