پیام تبریک به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی
کد خبر: 1003468
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D2y
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر، به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز فرخنده را به فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی تبریک گفت.
متن پیام بدین شرح است:
در جهان رقابتی امروز، آگاهی دادن و اطلاع داشتن مخاطبان و ذینفعان از سازمانهایشان، نقشی کلیدی در کیفیت راهبری و حیات سازمان دارد و این نقش کلیدی با ترکیبی از دانش، هنر و هوش بر عهده مدیران و کارشناسان روابط عمومی است.
امروزه روابط عمومی نوین با ابعادی گسترده تر،  به عنوان یکی از ارکان مدیریت شرکت‌ها و بخشی از نظام موثر رسانه‌ای مطرح شده است  و تفاهمی اجتماعی را بین ذینفعان و سازمان‌ها ایجاد کرده است.

تا آنجا  که مقام معظم رهبری درباره اهمیت روابط عمومی فرموده اند،  ســلامت یک دســتگاه بــه اتصــال اجــزای آن و همنوایــی و همســازی آنهــا ارتبــاط دارد و روابط عمومیهــا میتواننــد فعالیــت نهادهــا را ارزیابی و منعکــس کننــد و مشــخص کننده روشهــا و نقصهــای دســتگاه مربــوط خــود باشــند که این فرمایش بیانگر عمق تاثیر روابط عمومی‌ها و اهمیت رسالت خطیری است که بر عهده دارند چرا که روابط عمومی‌ها بر تصمیمات مخاطب تاثیر جدی دارند و هر تاثیر گذاری، مسولیت آور است.  روابط عمومی‌ها امروزه فراتر از بازو‌های مدیریت یک سازمان هستند و نقشی ارزنده در مدیرت فضای حاکم بر کشور دارند.
اینجانب با گرامیداشت این روز، و تاکید بر نیاز جامعه به امید، به عنوان راهی برای برون رفت از شرایط حساس کنونی  برای تمام تلاشگران عرصۀ ارتباطات، از خداوند متعال توفیقات روزافزون آرزو می‌کنم و این روز را صمیمانه به تک تک فعالان عرصه استراتژیک اطلاع رسانی تبریک می‌گویم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار