بازداشت شکارچی دختران در زندان
کد خبر: 1003379
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D1X
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۰
مرد شیطان صفت که پس از فریب دختران در اینستاگرام به آن‌ها تعرض می‌کرد در زندان بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  چند ماه قبل دختر جوانی به اداره پلیس تهران رفت و علیه مردی فریبکار شکایت کرد. این دختر که سلماز نام داشت و از نخبه‌های تک رقمی یکی از دانشگاه‌های تهران بود از پسر جوانی به نام آرین به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد و در توضیح به مأموران گفت: «چند سال قبل پدر و مادرم فوت کردند و یتیم بزرگ شدم. خیلی به درس علاقه داشتم تا اینکه با رتبه تک رقمی در یکی از دانشگاه‌های تهران پذیرفته شدم. مدتی قبل در اینستاگرام با آرین آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و این آغاز دوستی ما بود تا اینکه چند بار همدیگر را حضوری دیدیم. روز حادثه در خیابان استاد معین با او قرار گذاشتم. او با یک خودروی برلیانس سر قرار آمد و سوار خودرو اش شدم. کمی تفریح کردیم تا اینکه پیاده شد و برایم آبمیوه خرید، اما بعد از خوردن آن بی حال شدم. وقتی به خودم آمدم متوجه شدم در خانه آن پسر هستم و او مرا در خودرو اش آزار داده است.»

شاکی در ادامه گفت: «پسر جوان قبل از خرید آبمیوه گفت قرار است کسی برایش پول واریز کند، اما کارتش همراهش نیست. او به این بهانه کارت عابرم را به همراه رمزش گرفت که بعد از آن متوجه شدم از حسابم حدود ۳‌میلیون تومان برداشت کرده‌است. حالا از او جز یک عکس تار و بی کیفیت از پروفایلش ندارم، چون او وقتی متوجه شد عکس پروفایلش را در تلفن همراهم ذخیره کرده ام آنرا پاک کرد.»

تلاش پلیس در این زمینه ادامه داشت تا اینکه با شکایت‌های مشابه از سوی پنج‌دختر جوان مشخص شد همگی به همین شیوه مورد اذیت و آزار قرار گرفته است و متهم با پاک کردن تصویر خود سعی داشته است ردی از خود به جای نگذارد. به این ترتیب در حالیکه تنها سرنخ پرونده همان عکس تار و بی کیفیت متهم بود، یکی از مأموران با مشاهده این تصویر توانست او را شناسایی کند. با شناسایی متهم مشخص شد وی مدتی قبل به اتهام آدم ربایی و اذیت و آزار به شلاق و حبس از سوی قضات شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران محکوم شده است و حالا در زندان است. همچنین مشخص شد متهم در حال حاضر سه پرونده با شکایت شاکیان به اتهام آدم‌ربایی و اذیت و آزار به همان شیوه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران دارد که در نوبت رسیدگی قرار دارد. متهم در هر پرونده با یک نام جعلی خود را به شاکیان معرفی کرده بود و با هر کدام از آن‌ها با شماره بی نام و نشانی تماس گرفته بود.

با شکایت دانشجوی نخبه و پنج شاکی دیگر این بار پرونده در حالیکه متهم جرمش را انکار کرده‌است، برای تحقیقات بیشتر به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. به این ترتیب با تجمیع سه پرونده در شعبه ششم همگی در اختیار شعبه یازدهم قرار گرفت تا پرونده با ۹ شاکی توسط هیئت قضایی آن شعبه به ریاست قاضی حشمتیان رسیدگی شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار