قتل بر سر راه رفتن در فضای سبز
کد خبر: 1003378
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004D1W
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
مرد رهگذر که متهم است در جریان درگیری بر سر راه رفتن روی چمن، نگهبان پارک لولاگر را به قتل رسانده‌است، درحالی که خودش را به دیوانگی زده‌بود، بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ حسن نورآبادی، رئیس کلانتری‌۱۰۸ نواب در توضیح حادثه گفت: ساعت‌۲۰ شامگاه شنبه بیستم اردیبهشت‌ماه به مأموران کلانتری‌۱۰۸ نواب خبر رسید که دعوایی در پارک لولاگر رقم خورده است. لحظاتی بعد که مأموران پلیس در محل حاضر شدند مشخص شد که نگهبان پارک در جریان درگیری با مردی رهگذر دچار جراحت شده و با کمک امدادگران به بیمارستان امام خمینی منتقل شده است.

یکی از شاهدان گفت لحظاتی قبل مردی جوان درحال عبور فضای سبز بود که نگهبان پارک به او نزدیک شد و خواست که فضای سبز را ترک کند. مرد جوان، اما به حرف او توجه نکرد و آن‌ها سر این موضوع باهم مشاجره کردند. بعد هم مرد جوان نگهبان را هل داد که روی زمین افتاد و سرش به جدول برخورد کرد و دچارخونریزی شد. مرد جوان هم با دیدن این صحنه ترسید و از محل فرار کرد. ما هم اورژانس را از ماجرا با خبر کردیم که امدادگران به پارک آمدند و نگهبان را به بیمارستان منتقل کردند.

سه روز پس از وقوع حادثه و در حالی که بررسی‌ها در این باره جریان داشت از بیمارستان خبر رسید که نگهبان پارک به علت شدت جراحت روی تخت بیمارستان فوت شده‌است، بنابراین پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی به دستور بازپرس ویژه قتل مأمور رسیدگی به پرونده شدند. در شاخه دیگری از بررسی‌ها بود که اولین سرنخ از متهم به دست پلیس افتاد.

شامگاه ۲۴‌اردیبهشت‌ماه دختر مقتول وارد کلانتری ۱۰۸‌نواب شد و گفت که قاتل پدرش را در پارک محل حادثه دیده است، بنابراین مأموران پلیس راهی پارک شده و مرد مظنون را در حالی که خودش را به دیوانگی زده‌بود، بازداشت کردند. چند شاهد به پلیس گفتند که این مرد همان کسی است که نگهبان پارک را به قتل رساند و از محل گریخت.

سرهنگ حسن نورآبادی، رئیس کلانتری‌۱۰۸ نواب گفت: متهم به دستور بازپرس برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تهران قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار