جوانانی خلاق پشت پرده خط‌شکنی‌های «خروج» هستند
کد خبر: 1003043
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cw7
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰
ابراهیم حاتمی‌کیا مطرح کرد
واقعیت این است که درباره اکران «خروج» پشت پرده جوانان توانمند و خلاق اوج تلاش کردند و من هم لبیک گفتم و قبول کردم و به نظر من اتفاق بزرگ و ریسکی بود که تهیه‌کننده کار باید قبول می‌کرد. من هم همراه آن‌ها بودم و روحیه جوان، پویا و خلاق که الان در فکر تازه بچه‌ها هست من را هم جوان می‌کند و خوشحالم که این اتفاقات افتاد و امیدوارم ادامه داشته باشد.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: ابراهیم حاتمی‌کیا با بیان این مطلب به باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد اکران «سینما تراکتور» در روستای یوسف رضا گفت: نسبت به این فضا خیلی شوکه شدم و تصور نمی‌کردم که روزی فیلم من بین کشاورزان عزیزی که با تراکتورهایشان حضور پیدا کردند، به نمایش دربیاید. این کار خیلی برای من ارزشمند است و امیدوارم از فیلم خوششان بیاید.

وی در ادامه به سکانس‌هایی از فیلم «خروج» اشاره و عنوان کرد: در فیلم «خروج» سکانس‌هایی را که در جاده با تراکتور به سمت تهران می‌آمدیم زندگی کردیم و لذت وصف نشدنی را در آن سکانس‌ها تجربه کردم که امشب بار دیگر آن صحنه‌ها جلوی چشمم آمدند و فکر می‌کنم سکانس پایانی فیلم اینجا و در همین روستاست. وی ادامه داد: به هر حال فیلمی مثل «خروج» که فضایی غیرشهری دارد و در روستاست، در مقایسه با دیگر فیلم‌ها که به سوژه‌های شهری می‌پردازند به نوعی جزئی از استثنائات است و به شکلی تکمیل کننده آن روزهاست.

کارگردان «آژانس شیشه ای» درباره دعوت مردم ورامین برای اکران فیلمش در این روستا تصریح کرد: آمدن ما به این روستا به دعوت خود مردم شریف روستای یوسف رضا بود و برای من بسیار باارزش است که در کنار آن‌ها به تماشای فیلم بنشینم.

حاتمی‌کیا در مورد خط شکنی هایش در راستای اکران‌های متفاوتی که تا به امروز شامل حال فیلم شده بیان کرد: بخشی به اسم من است، اما واقعیت این است که پشت پرده جوانان توانمند و خلاق اوج تلاش کردند و من هم لبیک گفتم و قبول کردم و به نظر من اتفاق بزرگ و ریسکی بود که تهیه کننده کار باید قبول می‌کرد. من هم همراه آن‌ها بودم و روحیه جوان، پویا و خلاق که الان در فکر تازه بچه‌ها هست من را هم جوان می‌کند و خوشحالم که این اتفاقات افتاد و امیدوارم ادامه داشته باشد.

حاتمی‌کیا در خصوص رضایت از اکران‌های متفاوتی که تا به امروز نسبت به اکران فیلم سینمایی «خروج» انجام داده، خاطرنشان کرد: با توجه به تعطیلی سینما‌ها از اکران‌های متفاوتی که برای فیلم «خروج» داشتیم بسیار راضی هستم و امیدوارم ادامه داشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار