گرفتن اثر انگشت پس از قتل مرد پولدار
کد خبر: 1003029
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cvt
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
دو مرد فریبکار که برای تصاحب اموال مردی پولدار، وی را به قتل رسانده و از جسدش اثر انگشت گرفته بودند بازداشت شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: چندی قبل مردی به مأموران پلیس آگاهی سنندج خبر داد که برادرش گم شده است. او گفت: برادرم مردی ۴۲‌ساله است و هنوز ازدواج نکرده‌است. وضع مالی خیلی خوبی دارد و امروز مثل همیشه راهی محل کارش شد، اما دیگر به خانه برنگشت و گوشی تلفن همراهش هم خاموش است. شاکی گفت: از آنجا که برادرم وضع مالی خوبی دارد احتمالاً ربوده شده است که در خواست کمک دارم.

بعد از مطرح شدن شکایت تحقیقات مأموران پلیس‌آگاهی برای یافتن مرد گمشده به جریان افتاد. مأموران پلیس در جریان تحقیقات خود به یکی از دوستان وی مظنون شده و او را بازداشت کردند. مردجوان گفت که از ماجرای گمشدن دوستش خبری ندارد. او، اما در تحقیقات فنی به قتل وی با همدستی یکی از دوستانش اعتراف کرد. متهم گفت: مقتول وضع مالی خیلی خوبی داشت و وسوسه شدم که بخشی از اموالش را تصاحب کنم. ماجرا را با یکی از دوستانم در میان گذاشتم که او هم موافقت کرد.

بعد از آن مقتول را به یکی از روستا‌ها کشانده و با آبمیوه مسموم بیهوش کردیم و سپس به قتل رساندیم. بعد اثر انگشت او را در اوراقی که از قبل تهیه کرده‌بودیم ثبت کردیم تا اموال او را به نام خودمان منتقل کنیم که بازداشت شدیم. متهم در توضیح سرنوشت جسد هم گفت: بعد از قتل جسد را کنار رودخانه‌ای دفن کرده و به خانه رفتیم.

سرهنگ عبدالله فاتحی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی کردستان گفت: با اعتراف متهم همدست وی هم بازداشت شد و به جرمش اعتراف کرد. وی گفت: تحقیقات بیشتر از متهمان در جریان است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار