کاهش ساعت کار ادارات در روز‌های ۱۹ و ۲۳ رمضان
کد خبر: 1002842
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Css
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران از استمرار فعالیت دستگاه‌های اجرایی استان تهران با دو سوم ظرفیت کارکنان و دور کاری و یک سوم کارکنان و همچنین کاهش ساعت کار ادارات در روز‌های ۱۹ و ۲۳ رمضان خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: غلامرضا عباس پاشا با اشاره به وضعیت حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی اظهار داشت: مصوبه حضور دو سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی استمرار دارد و یک سوم کارکنان وظایف خود را به صورت دورکاری انجام دهند و در صورت عدم امکان انجام وظایف به صورت دورکاری با اعطای مرخصی به صورت نوبت‌بندی با اولویت بانوان دارای فرزند خردسال و کارکنان آسیب‌پذیر اقدام می‌شود. وی افزود: در راستای استمرار مصوبه قبلی شروع ساعت کار کارکنان تا اطلاع ثانوی در استان تهران از ساعت ۷ تا ۱۴ خواهد بود و در شهرستان‌های استان تهران که روز‌های پنج‌شنبه نیز به ارائه خدمت به مردم می‌پردازند، طبق روال گذشته ساعات کاری در روز‌های عادی از ۷:۳۰ تا ۱۴ و روز‌های پنج‌شنبه از ۷:۳۰ تا ۱۳ می‌باشد.

عباس پاشا همچنین با اشاره به تغییر ساعات کاری ادارات و بانک‌ها در روز‌های پس از شب قدر خاطرنشان کرد: به‌منظور توفیق بیشتر در احیا و شب‌زنده‌داری شب‌های قدر برای کارمندان دولتی پس از شب قدر ۱۹ و ۲۳ ساعات کاری ادارات با ۲ ساعت تأخیر آغاز می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار