آشنایی مدیران با کاربردی ترین نرم افزارهای پخش و بازاریابی حضوری
کد خبر: 1002721
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cqv
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

آشنایی مدیران با کاربردی ترین نرم افزارهای پخش و بازاریابی حضوری

نرم افزار توزیع مویرگی

یکی از مشکلات همیشگی شرکت هایی که در صنعت پخش فعالیت دارند ، باور غلط نسبت به فرایند پخش و توزیع است. توزیع یکی از روشهای اصلی بازاریابی است که با عوامل دیگری از جمله محصول و قیمت در ارتباط است که برای ترغیب مشتریان به کار گرفته می شوند.  در این بین توزیع مویرگی یکی از متداول ترین روش ها در صنعت پخش و بازاریابی می باشد که اگر به درستی انجام شود و مدیریت خوبی بر آن داشته باشید می توانید روند پخش و سوددهی شرکت را به طرز چشمگیری افزایش دهید. 

توزیع و پخش مویرگی که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، یکی از بهترین شیوه های پخش میباشد و از مزایای بسیاری برخوردار است ، از جمله :

گردآوری دقیق ترین و به روزترین اطلاعات بازار و مشتریان

کاهش ریسک از دست دادن مشتریان

کاهش میزان از دست دادن پول

ردیابی محصولات و واقعی شدن میزان سفارش‌ها و درخواست‌ها

افزایش سرمایه در گردش و قدرت خرید شرکت

در کنار تمام این مزایا پخش مویرگی ، اصلی ترین مشکل این سیستم نیاز به منابع انسانی جهت نظارت بر روند پخش است. همین موضوع دلیل بسیار محکمی برای استفاده از نرم افزار توزیع مویرگی شده است ، زیرا فرایند نظارت و مدیریت پخش مویرگی را آسان تر و دقیق تر می کند و می تواند میزان فروش و سود شرکت را افزایش دهد.

همچنین وجود نرم افزارهای پخش مویرگی مختلفی که در این زمینه وجود دارند ، هم اهمیت استفاده از نرم افزار توزیع مویرگی جهت مدیریت منابع انسانی را تایید میکند و هم قدرت انتخاب بیشتری به مدیران شرکت های پخش میدهد.  از جمله قابلیت های نرم افزار توزیع مویرگی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

ایجاد یک کاتالوگ مجازی از طریق تعریف کالاها

مشاهده ویزیت های موفق و ناموفق ویزیتورها بر روی نقشه

صدور فاکتور فروش به محض انجام ویزیت موفق

ذخیره لوکیشن محل هایی که ویزیت شده است

شاهده موقعیت هرکدام از بازاریاب ها

کنترل ساعت کاری ویزیتورها

تعریف محدوده برای ویزیتورها

همچنین یکی دیگر از مهم ترین امکانات پخش مویرگی ، بحث فروش گرم و سرد میباشد. اپلیکیشن فروش سرد این مزیت را دارد که باعث میشود کالا سریعتر بدست مشتری برسد زیرا بدلیل وج

ود لوکیشن ، راننده سریع تر می تواند مسیر را پیدا کند. علاوه بر این ، هم مدیر و هم بازاریاب می توانند آمار محصولات را به صورت سیستماتیک و خیلی راحت مشاهده کنند.

 

نرم افزار ردیابی کارمندان

یکی دیگر از انواع نرم افزارهای پرکاربرد برای مدیران در صنعت فروش و بازاریابی حضوری ، نرم افزار ردیابی کارمندان میباشد، که به منظور کنترل موقعیت یابی پرسنل و کارمندان بنگاه ها، و همینطور شرکت های کوچک و بزرگ طراحی شده است. این نرم افزار که به نوعی مکمل نرم افزار پخش مویرگی نیز محسوب میشود ، از قابلیت های زیادی برای مدیرانی که بازاریاب های حضوری دارند ، برخوردار است . برخی از مزایای نرم افزار ردیابی پرسنل عبارتند از:

آشنایی مدیران با کاربردی ترین نرم افزارهای پخش و بازاریابی حضوری

مشاهده و کنترل لحظه به لحظه موقعیت پرسنل بر روی نقشه

ارسال پیام به صورت فردی یا گروهی 

گزارش دهی انلاین 

امکان دریافت و ارسال درخواست های فروش توسط بازاریاب ها و صدور فاکتور و دریافت وجه

امکان مشاهده زمان شروع و پایان کار 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار