آغاز ریل گذاری قطار شهری کرج در عید فطر
کد خبر: 1002717
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cqr
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
شهردار کلانشهر کرج خبر داد
شهردار کلانشهر کرج گفت : برای بهره برداری از اولویت اول پروژه به ۳۸۰ میلیارد تومان نیاز داریم که خوشبختانه ۲۵۰ میلیارد اوراق تصویب شده و طی ماه های آینده وارد پروژه خواهد شد.

علی کمالی زاده ، با اشاره به تلاش گسترده شورای اسلامی شهر کرج در دوره پنجم برای این پروژه، افزود: اولویت اول ما برای راه اندازی پروژه قطار شهری ایستگاه اف (۴۵ متری گلشهر تا جهانشهر) است.

 وی ادامه داد: از محل اعتبارات اوراق مشارکت، اعتبارات ملی و شهرداری تاکنون ۱۸۰ میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده و امسال نیز ۴۰۰ میلیارد تومان هزینه را در دستور کار داریم.

شهردار کرج عنوان کرد: همکاران ما در پروژه خط ۲ قطار شهری کرج و شرکت سابیر به عنوان پیمانکار طرح و ساخت پروژه، در تلاش هستند تا با یاری خدا در عید فطر عملیات ریل گذاری در خط را آغاز کنند.

کمالی زاده، در خصوص اعتبارات پروژه عنوان کرد: برای بهره برداری از اولویت اول پروژه به ۳۸۰ میلیارد تومان نیاز داریم که خوشبختانه ۲۵۰ میلیارد اوراق تصویب شده و طی ماه های آینده وارد پروژه خواهد شد و از اوراق قبلی هم ۱۴۰ میلیارد هم باقی مانده که در حال تزریق به پروژه است.

این مسئول افزود: خوشبختانه برای بهره برداری از اولویت اول خط ۲ مشکل خاصی به لحاظ اعتباری وجود ندارد و امیدواریم به زودی شهروندان کرجی بعد از سالها انتظار شاهد حرکت قطار زیر پوست این شهر باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار