ساخت فیلم با رعایت ضوابط آغاز شد
کد خبر: 1002589
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Con
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
 تولیدات سینمایی با رعایت دستورالعمل ستاد ملی مبارزه با کرونا ادامه پیدا می‌کند.
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: روابط عمومی سازمان سینمایی اعلام کرد؛ پیرو اطلاعیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر امکان آغاز فعالیت‌های تولیدی کشور با رعایت ضوابط بهداشتی اعلام‌شده ستاد و با توجه به آغاز فعالیت آثار نیمه تمام دارای مجوز از این سازمان به‌آگاهی متقاضیان دریافت پروانه ساخت می‌رساند که فعالیت شورا‌های بررسی و صدور پروانه ساخت، بزودی آغاز خواهد شد و متقاضیان جدید می‌توانند مدارک مورد نیاز را در سامانه سازمان سینمایی بارگذاری کنند.

ضروری است کلیه فعالیت‌ها براساس ضوابط اعلام‌شده ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره واحد‌های تولیدی انجام پذیرد و مسئولیت رعایت این ضوابط با تهیه کنندگان است.

ایجاد شرایط برای رعایت دستورالعمل‌ها اعم از موارد مربوط به رفت و آمد گروه و فاصله‌گذاری حین فعالیت در زمره حقوق همکاران هر پروژه است که اطمینان داریم تهیه کنندگان محترم نسبت به اجرای آن‌ها اهتمام لازم را خواهند داشت.

ضمنا در صورتی‌که ضوابط یادشده رعایت نشود هر یک از همکاران می‌توانند مراتب را برای رسیدگی فوری به اداره کل نظارت بر تولید و یا خانه سینما اطلاع دهند تا ضمن رسیدگی، تصمیم در باره ادامه یا توقف فعالیت پروژه مورد نظر صورت پذیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار