آزمون تخصصی مدیریت یادگیری برگزار شد
کد خبر: 1002520
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Cng
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸
در راستای افزایش سطح دانش و تخصص کارکنان:
به همت معاونت منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، آزمون تخصصی مدیریت یادگیری با موضوع «قانون کار و تامین اجتماعی» ویژه همکاران امور کارکنان و رفاه و دفتر سازماندهی و طبقه بندی مشاغل در راستای افزایش سطح دانش و تخصص کارکنان برگزار شد.

مهندس اکبر حسن بگلو با حضور در جمع همکاران، با تشریح نقش آموزش در زندگی فردی و اجتماعی گفت: با توجه به تغییرات پرشتاب در جهان معاصر، توجه جدی به منابع انسانی ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: توجه به رویکردهای نوین در امر آموزش نیروی انسانی بسیار جدی است زیرا سرمایه گذاری در امر آموزش، افزایش بهره وری نیروی انسانی را به دنبال دارد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی اظهار داشت: آموزش مهارت و دانش های مورد نیاز کارکنان از طریق آموزش های ضمن خدمت در بهبود بهره وری نیروی انسانی بسیار موثر خواهد بود چرا که کارکنان در مسیر شغلی خود به انواع آموزش ها نیازمند هستند تا توانمندی های خود را توسعه داده و بهره وری سازمانی را ارتقا بخشند.

گفتنی است این آزمون در محل مرکز آموزش جوار کارگاهی برگزار شد که اولین آزمون از سری آزمون‌های تخصصی شرکت توزیع نیروی برق در سال جاری است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار