آخرین وضعیت تولید «سلمان» در سایه کرونا
کد خبر: 1002513
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CnZ
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
امرالله احمدجو مطرح کرد
نویسنده مجموعه تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی داوود میرباقری، ضمن تشریح شرایط تولید این پروژه در وضعیت شیوع ویروس کرونا، از احتمال تأخیر در ضبط سکانس‌های مرتبط با کشور ترکیه خبر داد.
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: امرالله احمدجو نویسنده سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی سید داوود میرباقری درباره وضعیت این پروژه بعد از کرونا و شروع دوباره آن به مهر گفت: هنوز خبر جدیدی از ادامه تصویربرداری پروژه نشده است، با این حال خدا را شکر قبل از عید دو لوکیشن از سریال در کرمان و قشم به تصویربرداری رسید که هر دو به نحو احسن انجام شد و میرباقری با پختگی و حساسیت بیشتر از همیشه کار را به انجام رساند.

وی درباره تعطیلی کار نیز گفت: «سلمان فارسی» در همان موعدی که باید به اتمام می‌رسید، متوقف شد و اگر زودتر متوقف می‌شد پروژه به پیچیدگی‌هایی می‌خورد.

ما تصویربرداری سریال را تا ۲۸ اسفند انجام دادیم و خدا را شکر هیچ اتفاقی برای هیچ یک از اعضای گروه رخ نداد.
این نویسنده و کارگردان اضافه کرد: ما از ابتدای زمستان به قشم رفتیم و در اسفندماه خبر بیماری کرونا پیچید که البته آنجا چندان خبری نبود برای همین خیلی هم جدی نگرفته بودیم، چون از اخبار دور بودیم.

چند هفته آخر کار بحث شد که باید تعطیل شود و خطرناک است. چند پزشک با ابزار و تجهیزات کامل فرستادند و توصیه‌های لازم انجام شد تا اینکه کار در ۲۸ اسفند به پایان رسید. احمدجو درباره ادامه کار تصویربرداری نیز گفت: قرار بود بعد از تعطیلات عید گروه به ترکیه برود که این شرایط پیش آمد و احتمالاً با توجه به شرایط فعلی ابتدا از صحنه‌های داخل کشور، کار را دوباره شروع کنند.

وی با اشاره به لوکیشن‌های ترکیه گفت: لوکیشن‌های ترکیه هم ضروری است، چون میرباقری با دقت مکان‌هایی را انتخاب کرده است که با معماری بیزانس تطبیق داشته باشد.

کارگردان «روزی روزگاری» در پایان درباره صحنه‌هایی که پیش از این در قشم گرفته شد، بیان کرد: این صحنه‌ها مربوط به سفر سلمان فارسی در شام بود که در مناطق شامات در کمپ‌های بیابانی دیده می‌شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار